Enigma Enigma

Ярослав Седнов

2019-12-11 09:06:42 eye-2 2568   — comment 0

ФСБ вербує державних службовців України, які відвідують Крим

Нами, патріотами України отримується інформація щодо проведення Російською Федерацією, з території окупованого Криму дій, спрямованих на дестабілізацію соціально-економічної та політичної обстановки в України. 

З цією метою, росіяни намагаються створити лобістські позиції серед посадових осіб органів державної влади для відмови України від проєвропейського курсу. 
Поряд з цим, посадовці владних структур, не зважаючи на військову агресію РФ проти України, продовжують відвідувати окуповані території (у деяких випадках здійснюють підприємницьку діяльність на ТОТ по російському законодавству, сплачувати податки до бюджету РФ, частина з яких спрямовується на агресію проти України).  

Але, т.зв. «слуги народу» забули, що спецслужби Росії можуть залучити їх до проведення протиправної діяльності на шкоду Україні і вони дискредитують органи державної влади (фінансують окупаційні війська у ході придбання товарів та послуг та ТОТ). 

Таким чином, посадові особи органів влади перетинаючи межу з ТОТ АР Крим свідомо створюють передумови до їх можливого втягування у протиправну діяльність представниками спецслужб РФ . 

Підсумовуючи вищевикладене патріоти України повинні суспільно засуджувати вказані дії з метою недопушення потрапляння на територію нашої держави «Русского мира» та блокування з боку РФ проєвропейського розвитку України.

Слава Україні! Разом поборемо і переможемо! Не дамо ворогу захопити територію нашої держави та відібрати європейське майбутнє у наших дітей!     

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma