Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-12-11 15:56:05 eye-2 3504   — comment 0

Заступник міністра МВС бикує на патрульних поліцейських (Відео)

Типове спілкування з патрульними у заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі, якого зупинили для перевірки документів: «ти, б&&&ь, не повинен витрачати час, переконуючись, хто я?!», і «ти думаєш, зі мною якісь бандитські пики?! Ти так думаєш?!», "Єдиний заступник міністра, з таким е**лом як у мене, він тільки один. Я три роки вже заступник міністра! Три роки! І сумно, що ти не знаєш... Тепер ти знаєш, але тепер і я тебе знаю, друже, і тобі це приємним не буде. Я вважаю неправильним те, що ти не знаєш заступника міністра внутрішніх справ! Повне невиконання субординації! Я не маю тут, б** гаяти час і пояснювати тобі, що я заступник міністра! Що у вас голові, б**?" 

В Україні він з’явився у 2010 році. До цього весь час, з 1995-го, жив і працював у Ростові. Наприклад, помічником боксера Валуєва. Борислав Береза написав, що у Гогілашвілі є дійсне російське громадянство. Дружина Гогілашвілі - Марія Левченко, працює помічницею у Зеленського. Зараз він намагається порішати, щоб його не турнули з солодкої посади, на якій він по суті контролює тему наркотрафіку. 

До речі, ось вам його е%%ло, як говорить сам Гогілашвілі.

З огляду на те, що відео з його бикуванням попало у мережу, його тимчасово відсторонили від службових обов'язків, щоб вщух скандал.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma