Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-05-30 12:41:21 eye-2 2756   — comment 0

Затриманих за стрілянину у Броварах судять за статтею хуліганство

Одного з підозрюваних вже відправили під арешт на 60 днів без права внесення застави. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"21 правопорушник, яким оголошено про підозру за частиною 4 статті 296 ККУ« Хуліганство », доставлений в суд, де буде обиратися запобіжний захід", - розповіла працівник відділу комунікацій поліції Київської області Віталія Грохольська, повідомляє "Укрінформ".

Взагалі ситуація дуже цікава. Тому що громадські активісти, що роками  ведуть боротьбу з поліцейськім свавіллям надають таку інформацію про цю ситуацію:

Rodion Shovkoshytnyi

Кілька десятків озброєних тітуханів однієї вінницької ОПГ, що діє під покришкой близького соратника міністра внутрішніх справ, приїхали в інтересах одного перевізника, що діє під покришкой близького соратника міністра внутрішніх справ, в Бровари, щоб встановити монополію свого перевізника, того, що діє під покришкой близького соратника голови МВС, на маршруті Чернігів — Київ. Кілька днів вони кошмарять місцевих, часників і навіть пасажирів. Ті бідкаються, місцева поліція розводить руками. Тітухани сьогодні зранку влаштовують стрілянину.
"Ета сітуація случілас нєажиданна для нас. То, відіма, в Броварах тєх штота прагніло", — каже міністр внутрішніх справ Аваков.

Роман Сініцин
А давайте я вам розкажу про мусорів і сьогоднішню стрілянину в Броварах.

До чого тут мусора?

Так, мусора там "в темі" по самі гланди.

Отже є такий собі Сергій Чеботарь. Псевдо "чемодан"

В минулому заступник Авакова, керівник апарату МВС.

Звільнений у травні 2015 через скандал з нападом на знімальну групу Бігуса. Так, тоді, після Майдану, за таке ще можна було поплатитись посадою. Зараз вже ні.

Нагадаю, що тоді зять Чеботаря - Олег Поліщук побив журналістів коли ті знімали незадекларований елітний маєток доньки зам.мініста - Оксани Чеботар, в селищі Лісники під Києвом.

Ще до цього, Чеботар - фігурант плівок про "рюкзаки авакова", де він в власному кабінеті на Богомольця планує і реалізує злочинну схему з розкрадання бюджетних коштів в інтересах сина Авакова.
Ну і там на тих плівках багато іншого цікавого, послухайте при нагоді.

Отже Чеботарь звільнений п'ять років тому, але за моїми данними він продовжує ледве не щодня ходити в МВС як на роботу, є у нього там прийомна і кабінет.
В якому статусі, невідомо.

Але вплив його на процеси всередині МВС - колосальний.
Ні не так. КОЛОСАЛЬНИЙ.

Мої джерела кажуть, що на Чеботарі і ще одному другу Авакова - Ігорю Котвіцькому, зав'язані "все коммерческие темы в МВД".

Плюс на Чеботарі кадрові призначення, робота з депутатами і.т.д.

Це десятки і сотні мільйонів доларів кешу для організованого злочинного угруповування "тимчасового міністра" Авакова.

По суті Чеботарь і Котвіцкий - "кошельки" у міністра.
Люди з неймовірним впливом на усі процеси.

Також опосередковано Чеботар контролює АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів).

Це був спойлер. А тепер головне.

Одна з сторін конфлікту сьогодні в Броварах - транспортна компанія ПП "А.Т.Н.", яка активно заходить на ринок пасажирських перевезень в різних районах. Такими методами, випадок цей уже далеко не перший і мабуть не останній.

Належить ця компанія все тому ж зятю Чеботаря - Олегу Поліщуку.

Саме вони підтягнули тітушню і спортсменів з стволами.

Цю ж транспортну компанію прямо лобіював сам Чеботарь для отримання дозволів на перевезення в області, ще будучи заступником Авакова.
Про це є журналісстські дослідження тих же "бігусів".

Все вищевикладене легесенько гуглиться, я не буду переспамлювати посилання на "плівки" і журналістські розслідування.

В цій же історії стирчачть вуха Євгена Коваля, заступника керівника Нацполіції і однієї дуже цікавої вінницької банди, але це трохи інша історія, якось згодом.

Аваков і все це лайно повинно піти.
Бо закінчиться це все дуже погано для країни

Ще почитатит по темі Типовий день при владі Зеленського - десятки бандитів влаштували стрілянину у Броварах (Відео)

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma