Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-10-23 02:40:18 eye-2 3982   — comment 3

Заява деяких конгресменів США про Азов - найкращий розбір фактів

​​​​​​

Багато з тих, хто чув про скандальну заяву друзів путлєра у Конгресі США про Азов не мають аргументів для чіткого спростування фактажу цієї спецоперації Кремля.До вашої уваги, як на мене, найкращий розбір цього питання від Олександра Нойнеца з Демократичної Сокири.

Я прочитав звернення конгрессменів до Держдепу, в якому вони вимагають визнати батальон "Азов" FTO, тобто іноземною терористичною організацією.

Там доволі складне обгрунтування цієї вимоги, і я витратив доволі багато часу, щоб її зрозуміти.

Отже, конгресмени так прямо і пишуть - щоб визнати когось іноземною терористичною організацією, мають бути виконані три умови. Це має бути організація. Вона має бути іноземна. І вона має бути терористичною.

Що ж. Два з трьох, хлопці. Два з трьох. Майже вдалося. "Азов" справді 1.іноземна, 2.організація. До речі, тут не повне співпадіння, тому що "батальон Азов", про який йде мова, взагалі на даний момент існує в основному в російській пресі. А в об'єктивній реальності існує лінійний підрозділ Національної Гвардії України. Називається Полк Азов.

Полк Азов, як і інші частини Національної Гвардії, займається тим, що веде війну з Російською Федерацією. У зв'язку з цим йому достатньо важно займатися тим, що йому закидають конгресмени, тобто тероризмом проти США. Дуже важко воювати з США, знаходячись в окопах Донбасу. Російські обстріли відволікають.

Може з цієї причини, а може тому, що антиамериканська терористична діяльність ніколи не була метою бойового підрозділу "Азов", жодних доказів терористичної діяльності "Азову" не існує.

Знаючи про це, конгресмени кажуть про те, що Азов теоретично може служити базою для ідеологічної підготовки інших терористів, які приїдуть в Україну, побачать Азов, і поїдуть деінде займатись терористичною діяльністю. 

В якості прикладу такої терористичної підготовки наводиться цитата з маніфесту стрільця в Крайстчьорч Брентона Тарранта в якому він на 46 сторінці каже, що він був в Україні. Не в "Азові". В Україні. В цілому.

Спеціаліст помітить, що Брентон Таррант також каже, що був у Аргентині та Польщі. Але, на щастя для Аргентини та Польщі, поки що про неї конгресмени не пишуть.

Загалом, здивування викликає той факт, що конгресмени закликають у своєму маніфесті боротися з можливою юдофобією, а Брендон Таррант був яскраво виражений ісламофоб (у зв'язку з чим він влаштував теракт у двох мечетях, а не у сінагогах). Як людина, вихована у традиціях поваги до американської демократії, я сподіваюся, що це введення в оману не є свідомою маніпуляцією та популістичним прийомом, викликаним тим фактом, що рівень ісламофобії у саміх США значно вищий за рівень юдофобії, і якби конгресмени прямо сказали, що хочуть захищати мусульман, це могло б викликати непотрібну контраверсійність.

Я не буду стверджувати, що в полку "Азов" немає білих супрематистів. Це було б неправдою. Вони там є. Більше того. З 14 по 16 роки я був військовим волонтером для різних бойових підрозділів ВСУ. І маю заявити, що певний, незначний відсоток ксенофобів взагалі притаманний кожному бойовому підрозділу з тих, що мені доводилося бачити.

Але якби у США не робили різниці між "зустрічаються окремі випадки ксенофобії" та "є терористичною організацією", то тоді США довелося б розпускати US marine corps scout snipers. If you know what I mean, звичайно.

Отже, як в аналогічному випадку відреагували в армії США: "after investigating the matter I do not believe disciplinary action is needed".

Полк "Азов" - це в першу чергу високомотивовані патріоти України, які захищають її територіальну цілісність зі зброєю в руках, та віддають своє життя за те, щоб Україна залишалася свободною та демократичною країною. Так само, як і всі інші бойові підрозділи Збройних Сил, Національної Гвардії та Служби Безпеки України. Спроба дискредитувати один бойовий підрозділ призводить до падіння бойового духу всього українського війська. Ніхто не може гарантувати, що після "Азову" конгресменам не сподобається 36 бригада морської піхоти, або 79 бригада десантно-штурмових військ.

Вибачте, але це неприйнятно.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma