Enigma Enigma

Mason Lemberg

2020-01-10 11:33:44 eye-2 3812   — comment 1

Заяви зеленського в стилі "Тату, а де море?" - це наша ганьба на весь світ.

Він і раніше робив подібні заяви, зокрема щодо звільнення терористів і когутів, але це було нашою внутрішньою проблемою. Ніхто зовні не мав ні даних, ні розуміння, ні знань, щоб оцінити безхребетність і злочинність влади, що відпустила на волю непокараним абсолютне зло.

Тепер ця ганьба, ця безхребетність, в контексті події за якою слідкує весь світ, в контексті наявності відеодоказів збиття літака в публічному доступі і в контексті заяв лідера країни в стилі "Беня, а де море?" перетворює нас, нашу країну в країну тєрпіл в очах всього світу.

Саме нас з вами і саме нашу країну, а не Зеленського. Бо ніхто зовні не буде розбиратися чому президент безхребетний тєрпіла, а народ - ні.

І коли 5 років тому я особисто закордоном пишався тим що я українець, я наводив приклади того як мій народ може виборювати свої права, може послати до біса ідіота, який виріший стати диктатором, може протистояти другій армії світу, виборюючи свободу, то зараз президент країни своїми діями запрошує спочатку російських терористів приходити нас вбивати, а ми іх потім обміняєм за таксиста, а тепер і на весь світ демонструє те що ми терпіли і ми не будемо боротися за наших громадян, нашу честь і нашу державу, приходьте, вбивайте нас, ми маючи докази будемо питати "Беня, де море?".

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma