Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-10-16 08:09:01 eye-2 559   — comment 5

Зелена "формула Зеленського"

Зелені комунікатори створили черговий інфопривід, який будуть довгенько собі жувати, а пережоване потім на вуха чіпляти.

Отже сталася майже епохальна подія, на яку чекали всі 73% виборців, що підтримали Зе!Команду. Тепер на заміну недолугої "формули Штайнмайєра" виходить в інформаційне поле долуга "формула Зеленського". Не стебуся, а констатую факт.

От тільки чомусь цю чергову "формулу" встановлення миру на Донбасі світ почув від речниці Кучми Дарки Оліфер. А чому не від самого Шостого президента? Він же автор нової формули, чи не так? А, може, це вони знову пробний камінчик закидують, а потім подивляться на реакцію суспільства - пройде чи ні. Хоча моя особиста думка з цього приводу така: преZEденту важко даються зазубрювання складових оцих так званих "формул", і взагалі він не математик, а більше юрист та гуманітарій. Ще вивчить...

Але. Ця позиція української влади стосовно миру на Донбасі викладена доволі логічно та жорстко по відношенню до нашого головного ворога - Росії.

Кремль, звісно, не піде на такі поступки - ані розформування квазіреспублік Л/ДНР, ані на розпуск "тамошньої "народної міліції", ані на амністію виключно для цивільного населення, яке не брало участі у бойвих діях на Донбасі (це для тієї сторони взагалі треш!), ані на місію ООН та поліціейську місію ОБСЄ на Донбасі та контроль над кордоном з РФ. Не кажучи вже про повне виведення озброєння та особового складу росіян звідти.

Якщо це дійсно наш план, то я його підтримую. Але для цього має сам гарант Конституції звернутися до суспільства та виразно й зрозуміло пояснити позицію України щодо мирного врегулювання на Донбасі. В такому разі він може однією такою офіційною заявою припинити протестний рух "Ні капітуляції" та й ще отримати симпатиків з табору його критиків.

Проте, чи в змозі пан Зеленський піти на такий непритаманний для нього мужній крок - дізнаємося на цьому тижні. Тут вже або пан або пропав...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma