Enigma Enigma

Сергій Григорович

2022-06-13 07:56:04 eye-2 4474   — comment 1

Зелено-маразм наших мерій. 

От сьогодні я вже не втримався. Мова йде про системне масштабне заподіяння шкоди здоров'ю городян і величезним розтратам коштів. Є такий-сякий Київзеленбуд. Я розумію що десь в центрі - невеличкі газони і мало дерев... А от у нас багато величезних  газонів і багато-багато дерев. Така у нас біда! Уявіть собі! Що виходить? 
Жарко сидять вдома пенсіонери, діти, та й багато людей дистанційно вдома працюють. Під'їжджає від Кличка вантажна поливальна машина, починає поливати дерева, чомусь їй необхідно під час поливу палити паливо, працювати двигуном. По звуку двір перетворюється на промзону. Весь двір наповнюється смрадом вихлопу. Навіть не просто під'їжджає і димить, а просто для того, щоб лити воду, їй навіщось потрібна робота двигуна. Знаєте, особливо зараз, вже неможливо втриматися, при нинішньому дефіциті палива, стоїть і просто палить соляру. Палить соляру, шкодить здоров'ю людей масово, шумом заважає відпочивати і працювати. Я наскільки знаю, вода і сама може витікати без роботи двигуна, і може витікати досить швидко. Ні, у нашої нинішньої мерії інші поняття, - стоїть машина півтори дві хвилини під кожним деревцем і палить соляру, робить газову камеру дітям і дорослим на весь двір. Такі у нашої мерії поняття про задачу і місію "зеленбуду". От тільки у мене під вікнами 40 дерев молоденьких насаджено. Це за поняттями мерії, - 80 хвилин паління саляри, загазовування двору і створення промислового шуму! Та ці дерева за цілий рік не вироблять стільки кисню, скільки з'їдає ця машина за ці півтори години. І скільки вона гадить чистому повітрю. Нам від траси так не смердить і не шумить.
Що це взагалі  за глум над людьми, економікою, екологією, ідеєю озеленення і грошима громади ??? Щоб витікала вода з бочки, треба працювати двигуну вантажівки ??? Диміти і створювати "промзону" на весь двір??? З'їдати моторесурс і час вантажної машини ??? Це 80 хвилин, - площа двох під'їздів у мене під вікнами, ... а скільки їх в Києві десятків тисяч ??? Паливо нікуди дівати? Серйозно? Під час війни ??? Шкодити людям, екології, економіці? Під  виглядом "турботи" про екологію??? Що це за маразматики шкідники ??? Стосовно водіїв,... це не знаю яким треба бути - ... Щоб стояти палити двигуном вантажівки соляру, самому це вдихати, людям гадити, заради того, щоб... вода витікала??? Плющать такі "люди".

По цій темі - все! Треба негайно припинити знущання над здоровим глуздом ! Припинити це дебільне чи шкідницьке  марнотратство, шкоду екології і здоров'ю людей!
Додатково приаттачую ще одну тему. Стосуються тієї самої контори.
Ниткові газонокосилки-жужжалки створюють дуже багато шуму, багато димлять, дуже повільно косять траву. При великому газоні, теж під вікнами створюють на декілька годин двічі на тиждень екоцид. З їх появою у нас з'явилися хмари кусучого  гнусу. Цей феномен треба досліджувати. Я не знаю точно, але серйозно віднісся до такої версії: Такі косилки вбивають уйму комах в траві, комахи не злітають і не годують птахів в польоті, птахи  улітають в інше місце. Без птахів з'являються оці хмари гнусу.  Тобто це - ще один потужний напрямок, де Київзеленбуд шкодить екології і людям за наші гроші. Саме маразматичне в цьому процесі від "зеленбуду", що  зелений газон після такої брутальної обробки перетворюється на місяць півтора влітку в суху жовту мертву пустелю. Вся трава гине, ніяка маленька не залишається, щоб рости і зеленіти, давати кисень. Такий процес тільки створює шум, дим, гнус, пилюку... Ну а що ще має створювати зеленбуд ??? 
Такі газонокосилки-жужжалки може і годяться для малесеньких незручних газончиків, але точно не для величезних газонів під вікнами, там від них очевидна екологічна шкода жителям. Години шуму і загазовування. Нелюдське ставлення для міських дітей асфальту.

Такий собі фізкульт-привіт Кличку зі спальних районів,  та мабуть, і Зеленському з міністрами і діячами екології, зважаючи на масштаби палива/грошей які в пусту витрачаються при жорсткому його дефіциті.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma