Enigma Enigma

Оксана Біла

2019-10-02 14:50:53 eye-2 2477   — comment 0

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: КАПІТУЛЯЦІЇ НЕ БУДЕ

Зеленський дав короткий брифінг
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський дав короткий брифінг стосовно формули Штайнмаєра та переговорів Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу у Мінську.

Основні тези, які озвучив Зеленський:

1. Україна погодила текст формули Штайнмаєра, яка має бути імплементована в новий закон про особливий статус (Донбасу).

2. Парламент підготує новий закон про особливий статус Донбасу. У Зеленського підготують новий закон про особливий статус Донбасу, в якому не буде перейдено жодної червоної лінії. Отже ніколи не буде ніякої капітуляції!

3. Зеленський анонсував обмін полоненими.

4. Розведення військ у Золотому, що є шляхом до миру.

5. Президент анонсував зустріч у Норманському форматі.

6. Вибори в ОРДЛО будуть відбуватись виключно відповідно до українського законодавства.

Звісно, активне та дієве вирішення Президентом України питання щодо повернення ОРДЛО викликає бурю негативних емоцій з боку його опонентів та злостивців, на кшталт Олега Тягнибока. Такі люди як він, давно відомі своїми проросійським поглядами, що постійно «підсолоджуються» російськими фінансовими вливаннями, останнім часом ніяк не можуть знайти привід, щоб розхитати протестні настрої та завадити чинній владі наводити лад у країні! Вони здатні лише на заклики зібратися на «майдан» та ганьби і дискредитації влади, замість конструктивної та дієвої допомоги! Україна – наша держава! І ми не дамо російським агентам стати на заваді відбудові територіальної цілісності та суверенітету країни! Нехай згинуть наші вороженьки! Постоїмо за свою землю!
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma