Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-12-09 05:57:28 eye-2 3558   — comment 0

Зеленська вимагає від Миротворця підстави внесення у базу активної 13-річної антиукраїнської пропагандистки (Документ)

Після заяви уповноваженої по правах людини у Верховній Раді Людмили Денисової,  про те, що МВС владою поставлено завдання закрити волонтерський проект "Миротворець", куди внесено понад 100 000 активних окупантів та їх посібників, ми дізнаємось формальні підстави, якими прикриваються люди Зеленського.

Виявляється, що українська уповноважена з прав людини, дуже турбується "порушенням прав" 13 річної Фаїни Савенкової, яка активно та свідомо бере участь ві антиукраїнській пропаганді, називає себе "письменником новоросії" та "громадянином лнр". Саме ця особа, є обличчям інформаційної операції московії з так званого "листа в ООН" в жовтні цього року. "Фаїна Савенкова: листа в ООН 12-річна мешканка Луганська написала, що «Миротворець» не вперше без письмової згоди публікує особисті дані дітей, чинить на них психологічний тиск. Вона додала, що стала не єдиною дитиною-жертвою агресії дорослих керівників сайту, які звинуватили її в антиукраїнській пропаганді та розповсюдженні фейків.", пишуть російські ЗМІ. 

Нагадаю, хто ця "жертва агресії дорослих керівників сайту", факти, що викладені на сайті "Миротворець" : "Жертва психологического насилия и российско-террористической пропаганды.
Участие в антиукраинских пропагандистских мероприятиях.
Используется пропагандистами россии (страна-агрессор) в актах гуманитарной агрессии против Украины.

Систематически используется российской пропагандой и террористическими организациями в политических провокационных целях с целью разжигания ненависти к Украине и ее гражданам. С целью проведения информационных акций против Украины при содействии МИД РФ и спецслужб россии неоднократно вывозилась на территорию страны-агрессора.
Называет себя прозаиком, драматургом, и ФАНТАСТОМ! На самом деле распространяет фейковую информацию и собственные домыслы. Член т.н. «союза писателей лнр». Участвовала во всевозможных конкурсах писателей в рф. Указывает местом проживания «новороссию».

"13.10.2021. До Дня захисту дітей 31 травня 2021 року Савенкова записала «відео для Організації Об’єднаних Націй», у якому закликала установу пам’ятати, що «діти Донбасу теж заслуговують справжнього дитинства». Фаїна заявляє про «постійні обстріли» з боку Збройних сил по Луганську.
Її звернення одразу ж використав у своєму виступі перший заступник постпреда Росії при ООН Дмитро Полянський, «прив’язавши» до слів Савенкової буцімто «злочини» Збройних сил на сході України.
«Напередодні Міжнародного дня захисту дітей юний письменник Фаїна Савенкова з Донбасу закликала ООН не забувати про дітей Донбасу, які ось уже сім років живуть в умовах війни. Складно стримати емоції, коли отримуєш такі заклики… Зрозуміло, забути про те, що творить українська армія на сході власної країни, ми колегам з РБ ООН не дамо», – сказав тоді Полянський.
Фаїна Савенкова заявила, що потрапити у список «Миротворця» для неї «почесно», хоча вона виступає проти публікації її персональних даних. "

13.10.2021. «Ничего такого я не делала, чтобы я попала в базу сайта. Мне написали многие знакомые, что я есть в «Миротворце». Я была удивлена, но думаю, что это почетно, потому что там есть много известных людей, писателей и не только», — сказала Савенкова. https://tvzvezda.ru/news/202110131257-iMcD2.htmlархив

29.10.2021 — Російські медіа тепер регулярно згадують про листи від Фаїни Савенкової, 12-річної жительки окупованого Луганську, які вона розсилає по світу – то  президенту Макрону, то от тепер – генсеку ООН. В них – звинувачення на адресу України, в тому числі і у воєнних злочинах.   — https://www.stopfake.org/uk/luganska-samanta-smit-pishe-list-v-oon-i-tse-rosijska-provokatsiya-z-ditmi/

Уполномоченная Верховной Рады Украины по правам человека Людмила Денисова обратилась в Нацполицию и Службу безопасности Украины из-за внесения данных о 12-летнем ребенке в базу сайта «Миротворец». Аудиозапись с комментарием Денисовой обнародован на YouTube-канале омбудсмена. Денисова отметила, что несовершеннолетние на временно оккупированных территориях Донецкой и Луганской областей живут в тяжелейших условиях. «И эта девочка, которой 12 лет, она видит тот мир уже практически 8 лет и растет в этом искривленном мире на (оккупированной части — ред.) Донбасса. Поэтому, на мой взгляд, надо пожалеть эту девочку, пообщаться с ней, если есть такая возможность. Но не вносить в «Миротворец». Поэтому я написала (по этой ситуации — ред.) и в СБУ, и в Национальную полицию», — сказала омбудсмен.

Ось така формальна позиція української влади на сьогодні - російські спецслужби  реалізовують спецоперацію, а українські посадовці бігом виконують їх забаганки. Слідча Оксана Зеленська з кіберполіції швиденько накатала офіційні вимоги до волонтерів Миротворця, на підставі цих шизофренічних дій та заяв Денисової, і я не маю сумнівів, що далі цей запит це буде використано для відкриття кримінальних справ проти волонтерів "Миротворця"

Що далі? Зеленський після закриття "Миротворця" почне кидати у тюрми військовослужбовців ЗСУ, які за твердженням росіян, останні 8 років не захищають свою країну від окупантів та їх посібників, а "убивают мирных жителей Донбасса"????

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma