Enigma Enigma

Roman Revedzhuk / Роман Реведжук

2021-12-14 23:46:11 eye-2 3963   — comment 0

"Зеленський намагається перехитрити самого себе!"

 

РОМАН РЕВЕДЖУК 

Опубліковано Instagram  · 26 листопада о 19:56  

у темряві.

Подивися пресконференцію президента України Я так роблю, щоб розуміти, як і куди рухається моя Батьківщина.

Є дві сторони, як і з любої ситуації два виходи. Але знову, нажаль, у цих двох сторонах від усього почутого сьогодні, я не знайшов жодного контексту, який би був корисним для України. Боротьба - заради боротьби. І так по колу вже 30 років.

Найчистішими намірами дорога встелена до пекла. У сьогоднішніх реаліях, якщо подивитися на так звану опозицію - пекло. Дивлячись на владу, ще більше пекло. Нема третьої сторони. Шукати у суспільстві, а там аналогічно: злість, ненависть, брехня на брехні і брехнею поганяє.

Розумні не хочуть себе пов'язувати з політикою. Мудрі повиїжджали - абстрагувалися. Авантюристи гризуться за кавальчик пирога. Романтики здебільшого на війні загинули. Відчайдухів уже зі свічкою у білий день не знайдеш. Лишаються мрійники.

Я зрозумів, що Володимир Зеленський ( @zelenskiy_official ) намагається перехитрити самого себе. І робить це у темряві. Так само, як і люди, котрі його підтримують. Так само, як і ті, хто підтримує опонентів чи ворогів влади. Ви усі, намагається перехитрити самі себе, а по факту обманюте самих себе.

Україна ніколи не почне розвиватися, якщо люди будуть жити ілюзіями. Треба жити реальністю. Треба жити Україною всім і кожному. За 30 років Україну, як державу, як суспільство, як країну опустили з великої монолітної, консервативної, хрестиянської республіки - до сцени для собачих боїв на очах у всього світу.

Україну продовжують опускати ще глибше у пітьму. При чому роблять це усі разом і наввипередки. Ганебне видовище

ОРИГІНАЛ: 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma