Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-12-23 10:39:35 eye-2 3723   — comment 1

Зеленський через РНБО планує заарештувати та знищити активи Порошенко без суду та слідства - адвокати

“Саме для того, щоб накласти ці санкції — це не якийсь там секрет полішинеля — у підозрі з’явилася стаття 258 ККУ щодо фінансування тероризму. Що відбувається? Для того, щоб ізолювати свого головного конкурента — лідера опозиції, однієї статті про державну зраду вистачає. Те, що стаття про фінансування тероризму з’явилася, ми вважаємо, є чітким індикатором того, що вони планують застосувати такі санкції. В іншому випадку це немає сенсу”, - сказав адвокат Ілля Новіков.

“Сенс у тому, щоб рішенням РНБО, яке буде затверджено Указом президента, арештувати активи... Вам байдуже, що там за півроку чи за рік це рішення буде скасовано, бо ви встигнете знищити будь-який бізнес чи медіа”, - додав Новіков.

І це зрозуміло. По-перше, за 2,5 роки абсолютної влади Зеленський вірить, що йому нічого не буде за будь-які протиправні дії. Так було з розпуском Ради, обвинуваченням у вбивстві Шеремета військового та музиканта Андрія Антоненко, лікаря Юлії Кузьменко та військової медсестри Яни Дугар. Багатомільярдні крадіжки з бюджету - і нічого, його виборцям все одно, незаконні дії у всії держпідприємствах - від Нафтогазу до Укрексімбанку та НБУ - і нічого. Ручні суди, МВС, прокуратура, ДБР, ГБР - все це дає відчуття повної безкарності. Так чому він не може зробити чергове беззаконня стосовно людини, яку він особисто та глибоко ненавидить?? Все одно для нього це мене безкарно....

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma