Enigma Enigma

Олексій Бондарь

2019-09-11 09:01:32 eye-2 8   — comment 0

Зеленський добре оцінив роботу Моргунова та його команди у Вінниці

Згідно Конституції, усі Голови ОДА України перед новопризначеним Президентом складають повноваження. Це зробив і голова ОДА Коровій. Поки він залишається на посаді виконуючого обов’язки Голови Вінницької ОДА. В Києві через подібну процедуру розгорнувся і взагалі справжній скандал, через те, що Кличко покидати посаду голови КМДА відмовився, мовляв, у столиці особливий статус і діє інший Закон. 

Порівняно із столицею у Вінниці все пройшло, можна сказати, без шуму і пилу. На заміну Валерію Коровію Зеленський запропонував без жодного конкурсу призначити Владислава Скальського, про це повідомляє видання "Українська правда" з посиланням на "Інтерфакс". Це свідчить, про довіру до колег команди Моргунова і добру оцінку його роботи на місцях. Адже область могли віддати будь-кому із представників Зе-активу у Вінниці. Владислав Скальський - бізнесмен і працює з десяток років в державному секторі. З 2016 року заступник мера Вінниці. 

Примітно, що першим, хто не погодився з рішенням про призначення нових голів ОДА Зеленським  - міністр часів екс-гаранта та №39 в списку партії ЄС Павло Розенко, про це пише Радіо Свобода. Що може свідчити про бажання Петра Порошенка боротися за область, яка дала йому політичну кар’єру. Згідно із законодавством, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету міністрів України на строк повноважень президента України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma