Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-23 12:15:03 eye-2 3959   — comment 1

Зеленський хоче їх приймати без ЗНО та вчити за гроші з нашої кишені - СБУ затримала бойовика РФ, що їхав поступати у виш

СБУ затримала на пропускному пункті "Новотроїцьке" бойовика російських окупаційних військ, що вбивав українців проходячи службу в окупантів. Він їхав в Україну вступати у виш. 

І ось у мене питання, чому громадяни України повинні підтримувати пільги для таких людей, та ще платити за їх навчання зі своєї кишені? Чому Зеленський так наполягає на цьому? Чому замість цього не підтримувати більше ніж мільйон переселенців, які залишили все своє майно в окупації? Чому ми повинні дозволити тим, хто виріс на російській пропаганді та ненавидить Україну, отримувати такі шалені пільги? Ви реально вірите у те, якщо наркоману забезпечити комфортні умови життя - він одразу ж перестане бути наркоманом? Ні - він буде і надалі вживати наркотики та сміятися над лохами, що його утримують. А вилікуватись він може тільки пройшовши жорстокі обмеження та детоксикацію - це ж елементарно.

Мирослав Гай

Контррозвідка СБУ затримала бойовика т.зв. "ДНР", який їхав вступати до Вишу на підконтрольній Україні території.

20 років, коли почалася війна йому було 14ть.

6 років пропаганди, співпраця з окупаційними військами, військова служба і от він їде вступати до Вишу України.

Або ситуація з освітою в РФ набагато гірше ніж в Україні. Принаймні з історії це так, судячи з виступів та статей Путіна.

Можливо хлопця відправили виконувати завдання спецслужби РФ і ще не відомо скільки таких...

Але вступ до українських вишів без ЗНО для мешканців окупованих територій потрібно було робити 6 років тому.

А зараз вже встановився статус КВО. У нас є цілий пласт молодих людей, переселенців, чиї батьки виїхали під час перших років війни, обравши Україну. Ці люди полишили все, а натомість не отримали від держави майже нічого.

Згідно міжнародного права утримання окупованих територій лягає на окупанта. Це стосується пенсій, платні, соціалки, утримання інфраструктури і навчання.

Давайте забеспечимо переселенців тут, бодай на якомусь рівні, хоча б гуртожитками і роботою.

А ті території реінтегруються одразу після звільнення від окупанта.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma