Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-01-10 12:02:54 eye-2 3515   — comment 1

Зеленський має чесно розповісти, чому затримався в Омані

Намагаюся не постити посилання та чутки до офіційних висновків. Але Ньюсвік - надійне джерело.

Якщо наш літак і правда був збитий ПВО Ірану, це пояснює можливі переговори Зе з якимись росіянами в Омані.
Справа втім, що Росія ніколи не віддає свої комплекси ПВО в користування без російського екіпажу. Офіцери, які командують батареями - завжди росіяни.

Я не хочу спекулювати на загибелі нашого літака, але кількість співпадіння зашкалює. Якщо у вбивстві 176 людей присутній російський слід, це може пояснити терміновий виліт росіян до Зеленського. Вочевидь метою такого контакту могли бути домовленості щодо маскування російського сліду.

Я дуже хочу вірити в те, що ці припущення не знайдуть підтвердження. Адже якщо виявиться, що це - правда, значить наслідки для України та президента будуть фатальними. Не виключено, що ми маємо справу із спланованою Кремлем спецоперацією, метою якої є повна дестабілізація України. Шляхом оприлюднення самого факту переговорів про приховування масового вбивства.
Ще раз. Молюся, щоби це виявилось помилкою.

Найкраще, що може зараз зробити Зеленський - це чесно розповісти про причини своєї затримки в Омані. Та про те, чому його літак та маршрут мав такі дивні пересування через Москву, і чому це було синхронізовано з перельотами Медведчука.

До процесу розслідування повинні бути залучені предстаники парламентської опозиції з відповідним допуском до державної таємниці. Парламентський контроль - ось, що може зараз врятувати ситуацію.
Якщо цього не буде зроблено - Україну будуть чекати дуже непрості часи.

Вбивство наших співгромадян - це не товар для торгів. Зеленському треба пам’ятати, що правда завжли випливе.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma