Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-26 12:09:46 eye-2 11603   — comment 4

Зеленський на вимогу Путіна звільнив єдиного прокурора від України у слідчій групі по МН-17

Чергова новина, яку ретельно приховували Зеленський і Ко. З'ясувалося, що 100% людина коміка Рябошапка звільнив єдиного прокурора-представника від України у міжнародній слідчій групі  Нагадаю, у 2020 році повинен розпочатися суд над РФ, які військові збили Боїнг та вбили майже 300 людей, серед яких 80 дітей.  І тут ми бачимо,як Зеленський просто звільняє представника України. Яка "несподіванка". Кому вигідно послаблення міжнародної слідчої групи? Яку позицію заявляє Україна таким вчинком? Відповідь очевидна...

Лариса Сарган:

Майте чергову порцію ПЦ з коридорів Генпрокуратури.
Ой, вже Офісу генпрокурора (Змінили заднік для брифінгу)

Спочатку трохи історії для нагадування.
17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий Літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що виконував регулярний рейс МН17, унаслідок якої загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб).

Міжнародна слідча група встановила, що літак збитий зенітним ракетним комплексом «Бук» російського виробництва. Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватили Росію в катастрофі літака. А вже у 2019 були оголошені перші підозри.

У березні 2020 у Нідерландах має розпочатися судовий процес над винними у збитті пасажирського літака.

А тепер найцікавіше.

Прокурорів, що входили в міжнародну слідчу групу, ЗВІЛЬНЕНО!

Ще раз: ЗВІЛЬНЕНО керівника слідчої групи по МН-17 від України та єдиного прокурора від України. Цю інформацію я отримала від колег з ...Нідерландів.

Фред Вестербеке, голова міжнародної Спільної слідчої групи (JIT), після такої новини особисто прилітав до Києва, але наш генпрокурор не знайшов для нього часу! Знайшов час заступник. Ніпрошо.

Що ми, врешті, маємо?
Маємо відкрите бажання з боку керівництва ГПУ «злити» слідство по МН-17.

Чому?
На це питання я теж шукаю відповіді, як і в інших гучних справах, де є слід Росії та гучні прізвища з минулого накшталт Януковича і ко.

ДУМАЙ.ТЕ

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma