Enigma Enigma

Капітан Прайс

2019-10-02 06:19:25 eye-2 4000   — comment 2

Зеленський - не Президент Миру, як він хоче увійти в історію. Зеленський - Президент здачі інтересів України.

Усі кроки України за останні 5 років ми робили, щоб показати, що Росія - агресор. Росія забрала Крим, напала на Україну літом 2014 року, проти самої державності і тільки за повернення українських територій собі. Малоросія, Новоросія, як хочете називайте, але кінцевий факт - поглинути Україну, знищити, і відновити Велікую Расійськую Імпєрію.

Мінські домовленості, закони про особливий статус і всі кроки з нашої сторони були зроблені не для їх виконання. Про це тисячу разів кричали з екранів раша ТВ, про це розуміли усі, хто розумів як зберегти Україну в 2014 році без армії і підтримки. Мінські угоди мали за мету зупинити тотальну війну на Сході України та перейти до міжнародного тиску на агресора, відбудови армії, економіки і інфраструктури після вмілих проросійських папєрєдніков.
І ми це все РОБИЛИ!

Росія була агресором, весь світ її засуджував, санкції, тиск, спад економіки і вигнання з G8. Росія несла колосальні втрати у всьому - в економіці, міжнародно і в смертями своїх іхтамнєтов. Все було. Але до 2019 року...
Коли охлос вибрав Зеленського після колосальної травлі Порошенко з кожного гуснявого гудка в країні. Коли Європа побачила перші його кроки, коли стало зрозуміло, що якщо насєлєніє саме не хоче за себе боротись, Росія уже не агресор, треба миритися і забирати Донбас - на нас наплювали, м'яко кажучи...

Підписанням формули «Штайнмаєра», яку я б волів уже називати «Путіна-Зеленського», та яку «напишет Лавров» ми отримали не капітуляцію. Це ще не здача України, але повернення повністю в протилежний бік від агресії Росії.

За цією формулою і підписанням нового закону ми маємо чисто внутрішній український конфлікт. Не Росія напала і я особисто відчув і бачив російські танки на кордоні, а це протистояння Української Армії і народного повстання шахтарів Донбасу.

Тимчасовий закон, який діє до нового року був прорахований, щоб на випадок навіть реваншу і зміни Порошенко - він перестав діяти до кінця року. Його ніхто не мав виконувати! А зараз він стане не тимчасовим, а постійним. І не буде контролю над кордоном, а буде ОКРЕМИЙ АВТОНОМНИЙ РЕГІОН УКРАЇНИ, з своїми полцією, судами і прокуратурою. Своїм самоврядуванням. І стане українською ПМР, але навіть молдова майже 30 років не признає свою ПМР, а ми признаємо.
Народний, Проросійський, Донбас.

Не здобули, а просрали

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma