Enigma Enigma

Roman Burko

2019-10-30 15:06:46 eye-2 4751   — comment 1

Зеленський переводить стрілки на "сепарів"

 

Мені зараз закидають лінки, що якийсь "слуга" сьогодні шукав собі "госпожу". Це звісно дуже смішно, але, друзі, це такі дрібниці на фоні того, що Зеленський майже щодня проводить інформаційно-психологічні маніпуляції як проти військових на фронті, так і проти окремих груп громадян на форумах у своїх виступах.

Він маніпулятивно наголошує нібито всіх мешканців східних областей несправедливо називають "сепарами" - це чергова брехня і маніпуляція, бо в українському суспільстві немає і не було дискримінації за територіальною ознакою. Я сам вимушений переселенець і багато моїх друзів теж, ми ніколи не чули, щоб в будь-якій частині України виключно за ознакою місця проживання когось з нас називали "сепарами". Ця маніпуляція покликана на зіткнення українців між собою і переведення діалогу в орбіту "внутрішнього протистояння".

Зеленський зараз нав'язує це слово, яке зсуває фокус війни на Донбасі від російської агресії в бік "внутрішнього конфлікту". Спочатку я плекав надію, що він це робить ненавмисно, бо він недосвідчений в безпекових питаннях, але бачу, що час іде і це відбувається постійно і ніяка критика не зупиняє президента та не спонукає змінити риторику, або хибну термінологію. Тому я особисто вбачаю, що це свідома маніпуляція.

Можна чеплятись за меми про те, як поводиться Ківа чи Яременко у раді і хто кому пересмикує, організуючи свої дозвілля у робочий час, але поки ми сміємось з цих недолугих інформаційних приводів у нас на очах очільник держави закидає інформаційні віруси щодня, які спрямовані на руйнування держави і поступове зняття відповідальності за війну з Російської Федерації.

Риторика президента працює зараз на користь російської пропаганди, а не на користь перемоги, яка має закріпити справжній, а не гібридний мир.

P.S: А вчора InformNapalm вкотре спіймав на брехні міністра Пристайка та прес-службу ООС.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma