Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-22 15:31:27 eye-2 3890   — comment 1

Зеленський в істериці після вчорашніх подій на Майдані та Банковій - наказав переслідувати активістів та сфабрикувати справу на Порошенко

Після вчорашніх подій на Алеї небесної сотні, коли люди кричали йому "Ганьба" та "Державний зрадник", на Майдані, де Демократична сокира та Рух опору капітуляції вивісили гігантський банер про нього та Єрмака, а також після сутичок на Банковій, коли активісти виголосили ультиматум - або відставка Єрмака до 1 грудня, або безстрокова акція на Банковій - Зеленський влаштував таємну нараду з силовиками де істерів та кричав на них не обирая виразів.

Ось, що про це пише телеграм-канал Печерський пагорб: "Джерела повідомляють, що в Офісі президента відбулося засідання силовиків щодо подій на День гідності та свободи. Президент Зеленський не вибирав виразів, кричав на керівників силових відомств та погрожував відставками. 

Поставлено завдання, по-перше, закатувати допитами та слідчими діями конкретних активістів (це вже відбувається, до Юрія Гудименко з Демсокири прийшла поліція) які вчора кричали президентові "Зрадник!" і тим, хто "давав 10 днів на звільнення Єрмака, а то - безстрокова акція". Це вже продає поліція Монастирського. По-друге, ДБР та Генпрокуратурі поставлено завдання у найкоротший термін підготувати та вручити Петру Порошенку підозру за статтею «Фінансування тероризму» - за отримання Україною вугілля з окупованих територій у 2014-2015 роках. Саме Порошенко Зеленський вважає замовником учорашніх акцій.

Президент прагне помсти та крові та заспокоїти його не вдалося навіть Єрмаку."

====================================

Підписуйтесь на мене у FB Alex N Alex Noyt

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma