Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-10 04:17:39 eye-2 5088   — comment 1

Зеленський віддав угорцям величезний район на Закарпатті - зовнішня політика по квартальски

Вітаю друзі, сьогодні ми бачимо черговий приклад зовнішньої політики кварталу Зеленського при владі - вони віддали Будапешту величезний район на Закарпатті, створюючи велику автономію прямо на кордоні. Тобто України по факту на тисячі квадратних кілометрів дуже скоро стане менше. До цього не додумався навіть Янукович. причому проходив цей процес максимально принизливо для України - щоб фактично віддати українську землю Кулеба за наказом Зеленського поїхав у Будапешт під час карантинних обмежень автомобілем. НЕ угорці приїхали в Київ за тим, що їм так кортіло - а навпаки, Україна приповзла на колінах - ми вам землю, а ви нам, Орбан з Путіним, зробить ласку. Нагадаю, Орбан за вказівкою Путіна використовував формальні приводи для блокування деяких засідань комісії Україна-НАТО. Це особливо ні на що не впливає у практичному плані співробітництва України з Альянсом, але створювало інфоприводи у ЗМІ. Але Зеленський вирішив повністю злити національні інтереси в умовах гібридної агресії РФ, що використовую ідентичні приводи - так званий "захист" етнічних меншин. Це просто жахливий сором.

Про проєкт Мінрегіону з укрупнення регіонів на Закарпатті пише Радіо Свобода – тепер у ньому з’явився величезний Берегівський район. Більшість населення в цьому районі буде угорською, а пролягає він фактично над кордоном з Угорщиною.

Угорці десятиліттями просили, торгувалися й вимагали створення окремої угорської адміністративної одиниці на Закарпатті, пропагували визнання культурної автономії, виступали за появу особливого «угорського виборчого округу» на виборах до Верховної Ради. Жодна українська влада (навіть Януковича!) на такі поступки не йшла, усвідомлюючи всі потенційні загрози для стабільності регіону й національної безпеки.

 Експерти наголошували на тому, що укрупнювати райони за етнічною ознакою – велика помилка. І, наприклад, Берегівський район пропонували об’єднати з Іршавським чи Мукачівським, тобто долучити населені пункти з українським населенням. Але Зеленському абсолютно насрати на виводи та думки експертів, як власне, і на Україну. Що наступне? Віддати частину Одеської області болгарам? Нещодавно болгарський парламент вже ухвалив звернення з критикою децентралізації в Одеській області. Українська влада гордо відповіла, що не дозволить втручатися у свої внутрішні справи. А вже через кілька днів оприлюднила проєкт, в якому йде на поступки угорцям. І що це було тоді?? Чим гірші за угорців інші етнічні групи? Кожній наріжемо по частини України і зробимо з держави те, що Зеленський показував нам у своєму серіалі? Це просто звіздець...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma