Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-28 20:27:16 eye-2 3268   — comment 1

Зеленський відпустив на волю убивць Небесної сотні. Безкарними.

Зеленський виконуючи бажання Путіна відпустив на волю убивць Небесної сотні. Порушуючи всі закони. Відпустив тих, хто вбив десятки людей на Майдані, що доведено доказами та відео. Відпустив їх абсолютно безкарними, наплювавши у душу кожного справжнього громадянина України.

Їх відпустили абсолютно свідомо, просто виконуючи наказ путіна. Відпустили прикриваючись "обміном полоненими". Так у мене питання, як сталося так, що Порошенко за п'ять років витягнув з полону більше 3000 українців, і при цьому не відпустив безкарними убивць Небесної сотні. А прийшов Зеленський - і вони зразу ж на волі, у абсолютно цинічний та беззаконний спосіб. А все чому? Тому що Зеленський вважає, що судити беркутні - не можна. А треба судити тих, кого беркутня вбивала. 

А пам'ятаєте, що розповідало нам це цинічне зелене брехло на стадіоні?

Озброєний до зубів спецназ охороняє вбивць від сімей загиблих, а вбивці йдуть посміхаються та знущаються з рідних загиблих. На їх боці Зеленський, Рябошапка, Аваков, судді та інші виродки. Вони не бояться вас. Вони плюють на всіх нас і не бояться, бо хто їм що зробить? Воні впевнені у своєї безкарності, так саме,як і беркута-вбивці.

 Ось, що нам всім у обличчя випльовує Портнов, друг Зеленського, Богдана,Рябошапки, Смірнова та інших зелених тварюк. Вони влада - а ми бидло.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma