Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-21 11:50:43 eye-2 5512   — comment 3

Зеленський заборонив Нафтогазу забрати у РФ 12 млрд $, в обмін на 3 млрд $, що Путін і так повинен віддати за рішенням у Стокгольмі

Як повідомив міністр енергетики Оржель, Зеленський змусив "Нафтогаз" підписати невигідний договір з російським "Газпром". Контракт на транзит газу на 5 років з можливістю пролонгації ще на 10 років. Він передбачає, що РФ буде проганяти мінімум 65 млрд кубометрів газу в перший рік (нагадаю, обсяги транзиту у 2018 були 87 млрд м3.) і по 40 млрд кубометрів у наступні 4 роки.

"Газпром" погоджується(це нам будуть подавати як "велику перемогу Зеленського") виплатити Україні грошима до Нового року понад 2,9 млрд доларів згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу.

Пряма мова міністра Оржеля: "Рішення про 3 мільярди чітко визначене, а рішення про інші позови будуть в рамках пакету відкликані". "В пакеті з продовженням транзиту варіант, який передбачається – це повне врегулювання всіх вимог з усіх боків. Не залишиться ніяких відкритих позовних вимог з жодного боку після того, як це пакетне рішення буде впроваджене".

Тобто Зеленський у дуже скрутному становищі - за пів року його влади у бюджеті скінчилися гроші, і Путін зробив його як цуценя, Зеленський погодився нате, що нам і так винен Газпром, а замість цього заборонив Нафтогаз вжарити кацапів на 12 млрд доларів! Ну, нас  знову зробили разом...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma