Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-03 13:14:45 eye-2 4446   — comment 0

Зеленський зізнався, що це саме він зірвав спецоперацію по затриманню вагнерівців

Зеленський у Трускавці на камеру зізнався у тому, що саме він зірвав міжнародну спецоперацію по затриманню путінських вбивць, розказавши про неї Лукашенко.

Elena Ilyina

Щиросердне зізнання.

Анна Дзьоба, телеканал Прямий

- Моє питання стосується спецоперації щодо вагнерівців. Журналіст-розслідувач з Белінгкет Христо Грозєв спростував версію про причину зриву спецоперації, яку ви озвучили і в інтерв’ю радіо НВ. Сказав, що зрив спецоперації відбувся зразу після наради вищого керівництва країни. Тож виникає питання. Чому вас і членів тієї наради, яка відбувалася, і досі не допитали на ТСК і в правоохоронних органах?»

- Дякую за запитання. Мені здається власник вашого каналу гетьман Порошенко… ( ріденький сміх кончених медіахвойд у залі) мені мені здається він казав що він приймав участь у цій операції мені здається що його треба іііііі… і допитувати. Він жеж прийммав… Це перше кха кха я ж не приймав участь у російській операції я в принципі в російських операціях не приймаю участь а… що стосується а… що стосується цього питання ви сі ті говорите жонглюючи якимись фактами … моє обговорення питання вагнерівців було с паном Лукашенко це правда по телефону коли ці люди заїхали наскіки мені відомо заїхали на територію Білорусі кха кха я щось чув що вони кудись там згідно операції летіли а… я не знаю. Але те що я знаю що реальність вони заїхали автобусом. Така серйозна дуже операція заїхали автобусами, в автобусах секретні агенти. Ну ось. Так ось коли вони заїхали ми розуміли прекрасно щодо справ цих людей бойовиків ця інформація давно є в державі. В мене була розмова с през….. с…. а…. а???? (медіахвойди підказують – «самопроголошеним президентом», але таке воно вимовити не може, це ж образити старшОго ) ммене була ……. а? (медіахвойди далі допомагають - «на той момент ще нормальним», це вже сподобалося, радісно підхоплює) на мом… у мене була розмова на той момент хе-хе-хе (дебільно рже) с презе… -зедентом Александром Григоровичем Лукашенко і він і я йому сказав там у вас боєвікі у нас є інформація вони нук… якісь деталі я йому говорив а…. і він мені сказав, « я… так. Ми вивчимо питання, щось таке… обов’язково, ви ж знаєте, як ми… як товаришуємо, як товаришують наші держави, іііііееее таке інше і… і ми ве… зробимо все можливо і все». І після цього все.


Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma