Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-12-23 15:28:42 eye-2 3495   — comment 0

Зеленський знищує довіру США до України перед загрозою військового вторгнення РФ - посольство США

Сьогодні посольство США в Україні прямим текстом заявило, що вища влада України - брехуни, не варті довіри. Вища влада, а значить і Україна, бо саме українці обирають клоунів та брехунів на посаду Президента.

У посольстві США розчаровані провалом призначення голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, переможця вже було визначено – і залишалося лише затвердити результати конкурсу. Про це сказав у коментарі LIGA.net речник посольства Деніел Лангенкемп.

"Нездатність відбіркової комісії САП затвердити своє остаточне рішення спричиняє глибоке розчарування", – сказав він.

Лангенкемп зазначив, що після 9,5 години засідання комісії залишалося просто визнати переможця і підтвердити всі свої послідовні кроки, вжиті за останні 15 місяців. Проте п'ять із шести призначених Верховною Радою членів комісії, тобто всі ті, хто підконтрольні Зеленському, і які отримали прямі вказівки ОП саботувати вибори голови САП, відмовилися робити цей крок. Нагадаю, Зеленський особисто обіцяв Байдену, першого вересня 2021 року, що "негайно оберуть прокурора САП". Він збрехав прямо в очі лідеру нашого стратегічного союзника майже 5 місяців тому. І це на фоні прямих заяв Путіна на своїй щорічній прес-конференції про "мобілізуємо армію, ГОТУЄМОСЯ ДО МОЖЛИВОЇ ВІЙНИ З УКРАЇНОЮ!".

Зеленський тупо навіть не збирається оголошувати результати конкурсу, який ВЖЕ ЗАКІНЧИВСЯ та результати відомі! ЇХ ПРОСТО ТРЕБА ОГОЛОСИТИ! ОПУшна шістка Карєєв – побіг до ОАСК зупиняти конкурс та отримав рішення суду! Знову ж – хто його туди послав? ОАСК – який вже 8 місяців погрожує ліквідувати Зеленський. 8 БЛ*ТЬ МІСЯЦІВ закон від адміністрації лежить у Верховній Раді як невідкладний! Ось такі справи, малята...

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma