Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-29 19:48:24 eye-2 9228   — comment 6

Зеленський звільнив Кривоноса з посади голови робочої групи з підготовки пропозицій щодо обороноздатності країни

Відповідний указ №869/2019 оприлюднено сьогодні вечорі. Звільнити заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави та вивести його зі складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Нагадаю, Сергій Кривонос бойовий офіцер, був заступником командувача Сил Спеціальних операцій України, відомий тим, що 2014-го особисто командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників. 47 діб, перебуваючи в оточенні, 187 бійців ВСУ під командуванням полковника Кривоноса тримали кругову оборону. Два тижні взагалі без води. Хліб закінчився в перший же тиждень. Кривоніс з бійцями відстояв аеропорт, кацапи так і не змогли його взяти. Без єдиного «200-го» з одним «300-им» і трьома контуженими.

Заступником секретаря РНБО був призначений Петром Порошенко. Це чи не єдиний кадр такого рівня стратегічного досвіду протистояння російському агресору, який був у команді Зеленського. Але, як ми бачимо, патріоти та посадовці, яки мають повноваження та можливості протидіяти російським окупантам - Зеленському зовсім не потрібні. Я так розумію, це гарний привід для радощів у цю п'ятницю для москалів. Тим паче, що на цьому тижні Зеленський вижив з посади ще й Лану Зеркаль, яка вжарила окупантів у суді Гааги.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma