Enigma Enigma

Костянтин Нескоромний

2019-12-13 09:53:58 eye-2 2586   — comment 1

Зеля - лох. І брехун. Ну що брехун, то було відомо завжди. А от що лох - вже наявно видно.

Менш ніж чим за 24 години після громкої заяви по "вбивцях шеремета" стає відомо, що
- Один з основних фігурантів, Яна Дугарь, була в АТО, і має залізобетоне алібі
- Юля постить фоточки з дома в вечер закладання вибухівкі
- Антон має довгу бороду, а не коротку як на відео, і спокійно готується до коцерту на наступний день.

Ви там зовсім уху їли? Мотивів нема. Незвична поведінка - ніби то вимкнений телефон. Тобто вимкнений телефон - незвична поведінка для врача-хірурга, а закладання вибухівки ну то такоє, з ким не буває? Після такого в звичайних людей мають бути тижні незвичної поведінки, а не вимкнені телефони на добу. Начебто вимкнені.

І зеля підписався особисто під усім цим лайном.
Зеля роздає інтерв'ю. Планує делегацію в лугандон. Мєнти готові співпрацювати з вбивцями для "патрулювання". Військови "реінтегруватися з росіянами". Да, це буде успіх. План надійний як швейцарський годинник. Тільки доведеться 300 тисяч кудись подіти і найти нових. Певно краще одразу з рф завезти. Чи з РБ.

Нє, все нормально. Мєнти були і залишилися мєнтами, вони там не для служити та захищати, і тому патріоти для них вороги, справу вигадаємо, а з вбивцями порішаємо. Все норм. Победні реляції.

Але ж, вам казали, що так буде. А коли ви до дому запрошуєте вбивць і катів, то на бутилку посадать в першу чергу вас. І винними зроблять саме вас.

Вдало зеля в Париж згоняв. І якщо в нього була можливість обрати вірний шлях, то невозвратня точка була вчора - зеля самостійно, як справжний лох, завізував війну беспредельшиків проти невинуватих і не зручних громадян. Невинуваті будуть сидіти, а вбивці їх охороняти. Ордло в рамках всієї країни.

Ну давайте далі про державу в страпоні. Тут мєнти без ордеру слухають телфони, а ви солодкі реляції про як це зручно мати додаток поєднаний з ментами.
Щож. Буде вам нові Врадієвки. Нові закатовані люди. І посаджені невивинні люди.

Країна перетворюється на концтабір. Але так буває завжди, коли обираєш капітуляцію замість свободи и боротьби до перемоги - пайка баланди і в стойло.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma