Enigma Enigma

Egor Alekseev

2019-10-17 09:25:45 eye-2 69   — comment 0

Зенітні ракетні війська України проводять навчання зі стрільбами

Нещодавно на одному із військових полігонів розпочались підсумкові тактичні навчання зі стрільби, в яких приймають безпосередню участь сили й засоби повітряного командування "Схід". Основною метою заходів є перевірка вишкілу розрахунків під час бойових пусків зенітно-керованих ракет по повітряним цілям, майстерності володіння тактичними прийомами під час ведення протиповітряного бою, а також мобільності та злагодженості дій особового складу. Як повідомляє "Армія-інформ", випробування пройде і вітчизняний комплекс "Ореанда" нового зразка. З ним наші підрозділи не просто ознайомляться, а й досконало вивчають "новинку". Після надходження на озброєння ЗСУ, цей комплекс застосовується вперше в умовах, які максимально наближені до бойових.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання для наших фахівців амбітне та цікаве. Навчання будуть проводити у чотири етапи. Так, нещодавно було розпочато перший етап навчань в яких підрозділи відпрацьовують прикриття важливих державних об’єктів у районах постійної дислокації. На другому етапі планується переміщення підрозділів у визначений район навчань, в якому приймуть участь дивізіони "Буків", які в подальшому висунуться зі штатним озброєнням та військовою технікою. Також особовий склад здійснить маневри підрозділами на запасних позиціях та відпрацює маскування стартових позицій для введення противника в оману. На третьому етапі підрозділи ППО відпрацюють підготовку та ведення протиповітряного бою у новому районі, де відбуватимуться безпосередньо бойові стрільби. Тобто - кожен підрозділ буде мати нагоду показати свою майстерність. Заключний етап включатиме оперативне залишення вогневих позицій і повернення в райони постійної дислокації.

Як наголошує начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Юрій Ставський - "Цього року розмах навчань є набагато більшим, ніж минулого. Залучається більше озброєння, більше особового складу, більше пусків ракет".
Під час кульмінації навчань відбуватиметься симуляція масованого повітряного нападу "ворога" та збиватимуть повітряні цілі одночасно два зенітні ракетні полки "С-300П" та "Бук-М1", а також окремі дивізіони "С-125".

До навчань зенітних ракетних військ також залучаються авіація і РТВ. Винищувачі бригад тактичної авіації імітуватимуть авіаналіт. Радіотехнічні війська здійснюватимуть розвідку та розпізнавання цілей. А роль мішеней виконуватимуть БпЛА ВР-3 "Рейс". Ви запитаєте для чого потрібні ці навчання? Ситуація на Сході України дала чітко всім зрозуміти, що гарант нашої незалежності та територіальної цілісності – військо та зброя. Нове озброєння дає змогу нашим захисникам швидко реагувати на дії противника. Комплекс "Ореанда" дасть змогу нашим воїнам більш точно наносити удари по ворожим вогневим точкам та будь-яким іншим вогневим позиціям. Завдяки цій новітній мобільній автоматизованій системі управління, ми зможемо більш ефективно знищувати сили ворога, наносити точні ракетні удари. Саме на такі зенітно-ракетні комплекси покладається велика надія кожного захисника нашої країни. Маючи таке озброєння, наші воїни почувають себе в безпеці, а їх сім’ї відчувають впевненість, що після закінчення війни з РФ їх чоловіки та діти повернуться додому живими та здоровими. Фахівцям цих комплексів сім’ї українських військових вдячні за їх плідну працю! З такою зброєю наші бійці готові відстоювати свої землі до останньої краплі крові!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma