Enigma Enigma

vadim galen

2019-12-10 18:43:25 eye-2 3256   — comment 0

Жаба, яка ніколи не стане принцем.

Відбувся "нормандський сходняк", нарешті ЗЕбіл зміг поцілувати в дупу Ху№ла, як він давно і мріяв. Нарешті розпочалась операція зі зняття санкцій з підоРАШІ. І як не дивно, перешкодою на шляху до відміни "полезных санкций" став зовсім не викидень "КВН", а ті ж Макрон та Меркель ! Хтось скаже маячня, АЛЕ, давайте логічно розберемо цей парадокс.

  Зелена шмаркля зі штанів вистрибувала, щоб допомогти старому шкарбуну діду Пині, і на "розведення" ЗСУ він готовий і на амністію колобарантів готовий і на федералізацію України ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ, коротше кажучи показував всім своїм виглядом європейським "лохам", що Україна все зрозуміла і покаялась перед окупантами, час знімати санкції. Адже вся операція "ЗЕлений Буратіно" була організована Бє та Пу саме задля цього моменту ! 

  ЗЕбіл може хоч сто разів на день капітулювати перед Ху№лом, АЛЕ, це не допоможе позбутись санкцій, які дуже "корисні", але в біса неприємні для додихаючої болотної Ымперіі. Санкціїї може зняти лише ЄС, тому ЗЕбіл повинен не ботоксному шкарбуну доводити про капітуляцію України, а Меркель та Макрону, які в свою чергу повинні повідомити цю радістну звістку всім іншим партнерам по ЄС. Саме тому ЗЕбіл (саме ЗЕбіл, а не Макрон, Меркель і навіть Ху№ло) ходив і місяцями розказував одну і ту ж мантру, потрібна зустріч в "Нормандському форматі".

  Чумошний клоун виконував завдання парт... "бабушки" Бені, як міг, тобто квакав про це на кожному кроці. Виставлені нібито Кремлем умови, насправді були погоджені ще в середині літа, все інше: "обмін" полоненими, розведення ЗСУ, "повернення" кораблів, це все було відрежисованою дією, яка давала ЕС чіткий сигнал, дивіться, ми миримось і налаштовані на мир і ЗЕбіл не маріонетка, яка з незрозумілих причин домагається зустрічі, а це справжній кінець війни, хоч і на деяких умовах Кремля.

  Весь розрахунок Ху№ла на цьому і базувався, що ЗЕлений дрищ скаже, "дядя Вова" переміг і ми здаємось, знімайте з нього санкції. Начебто маячня, але для важко хворого Вошдя всіх лаптєй планети і не такі казки вважаються реальністю, згадайте лише про "20 махов", та ракети "с непредсказуемой траекторией полёта". Коротше кажучи, Макрон та Меркель можливо і не проти, АЛЕ, вони резонно заявили, що ЄС складається не лише з Франції та ФРГ, а із інших країн, наприклад Польщі (яка вже заявила, що зустріч в Парижі не означає автоматичного скасування санкцій) та країн Балтії, а також, що зняття санкцій пов'язано не з капітуляцією України, а З ВИКОНАННЯМ підоРАШЕЮ УМОВ (Меркель особисто про це нагадала), які ботоксний пердун звичайно не виконав і навіть не збирався.

  Таким чином зняття санкцій розтягується, ще на кілька місяців, а часу в Кремля немає ! Піськов, перед зустріччю у Парижі наніс "пургі", що санкції необхідно зняти ДО Нового року. Схоже на Московії вже край настає, якщо такі фрази вириваються у наглухо відмороженого вусаня. І тут вже не дивують радісні передноворічні привітання "Газпрома", який повідомив шокованих соссіян, що ера дешевого газу для холопів Пині-І ЗАКІНЧИЛАСЬ і незабаром доведеться сплачувати за газ, як в Німеччині, при зарплатах, як в Буркіна-Фасо. 

  Як українські експерти та романтики від політики не дочекались від ЗЕбіла перетворення на патріота України, так і дід Ху№ло не дочекався ніштяків, які він очікував отримати швидко та не напружуючись, завдяки ЗЕленому "джек-поту". ЗЕлена жаба, не перетворилась на чарівного принца, а продовжує бути такою ж жабою, яка хрипло квакає на всі усюди, гордо надуваючись та плескаючи язиком направо та наліво. Кінець в цієї дурної жаби насправді буде сумний, при будь яких сценаріях подій...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma