Enigma Enigma

Egor Alekseev

2019-11-06 15:12:04 eye-2 53   — comment 0

Житло для військових у 2019 році.

За останні роки найбільш актуальним питанням в ЗСУ є питання забезпечення житлом військовослужбовців.

У березні 2017 року керівництво Збройних Сил ухвалило рішення щодо будівництва нового сучасного комплексу для розміщення військовослужбовців та їх сімей. На реконструкцію та капітальний ремонт  було передбачено витратити понад 4 мільярди гривень.  Новітні містечка, що зводять по всій території нашої держави мають стати знаковим досягненням для нашої країни. Це перший проект такого масштабу, що споруджується для військових. Наприкінці минулого року, більша половина наших захисників вже отримала ключі від своїх  власних помешкань. Як повідомляє Український мілітарний портал: до кінця 2019-го року планують завершити будівництво ще на 29-ти об’єктах для потреб Збройних Сил України. З цих об’єктів вже побудовано  та передано  в експлуатацію 8 казарм поліпшеного типу. Також, закінчується будівництво і для військовослужбовців 17-ї окремої танкової бригади, які нещодавно повернулися із зони ООС.

Навесні цього року на території 17-ї окремої танкової бригади в гуртожитку повністю перекрили й полагодили дах. Зараз на другому поверсі будівлі встановлюють металопластикові вікна, а також роблять переобладнання комунікацій.

 

 В Міноборони запевняють, що це був перший раз у вітчизняній практиці в архітектурних і дизайнерських рішеннях, коли була врахована думка та побажання військовослужбовців, які в подальшому будуть експлуатуватимуть це житло. Кожне приміщення поділене на двокімнатні блоки, у яких є власна душова кімната та туалет. Окрім цього, на кожному поверсі є кухня та спеціалізовані побутові кімнати із пральними машинами, сушарками, місцями для прасування одягу.

За останні чотири роки розвиток інфраструктури Збройних Сил України відбувається швидкими темпами. За всі роки незалежності збільшилася не тільки кількість військовослужбовців, які прагнуть захищати свою землю, але й якість їх житлових умов. Як приклад – менш, ніж за два роки було передано до експлуатації 184 казарми поліпшеного планування для 24 тисяч військових.

Сподіваємось, що вже найближчим часом питання забезпечення житлом буде вирішено для всіх військовослужбовців Збройних Сил України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma