Enigma Enigma

"Стилет"

2019-11-11 05:11:24 eye-2 3037   — comment 0

Життя триває. Точиться війна… Ігор, «Спецназ»

Життя триває. Точиться війна…
(продовження)
Ігор, «Спецназ»

Для того, щоби відзняти деякі з цих кадрів, довелося пройтися у не дуже гарні та не надто безпечні місця. Ігорю спасибі за належний аналіз ризиків, за те, що організував і прикрив. Оркам – за те, що погано спостерігали. І, звичайно, нашим Ангелам – за те, що усе вдалося без зайвих пригод.

Російські окупанти продовжують криваві провокації на українській землі.

Коли р-федерасів-інтервентів судитимуть у Гаазі, – ми знайдемо достатньо кадрів для прийняття вірного рішення Міжнародним трибуналом.

В Україні немає смертної кари. Але, коли після Міжнародного суду будуть вішати представників 1-го і 2-го армійських корпусів ЗС РФ (названих пропагандистами ворога народними міліціями «ДНР», «ЛНР»), що принесли сюди вогонь і смерть, – будьте впевнені, – наші камери зніматимуть. Щоби багатьом поколінням нащадків виродків не хотілося кричати «можем повторить!», щоби вони на століття усвідомили ціну агресивної війни.

А тим часом від ворожого свавілля Україну захищають прості хлопці та дівчата Операції об’єднаних сил. Цілодобового. Місяцями. Роками. Це їхня відвага, самовідданість і майстерність дозволяють, зокрема, і нам робити свою справу, щоби колись відплатити російським військовим злочинцям у правовому полі.

Кожен день на лінії вогню – це не лише розлука з близькими, холод, бруд і важка праця, а перед усім – смертельна небезпека.

Наші воїни продовжують діяти у суворій відповідності до законодавства України та виконують Міжнародні домовленості, а підступний ворог продовжує здійснювати вогневі та інформаційні провокації. Тому що сили ворога підірвані і він чудово розуміє, що зможе перемогти виключно хитрістю.

Тому люди в об’єктивах наших камер – Ваша армія. І доки Ви у нас вірите – ми непереможні!

@Стилет

72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma