Enigma Enigma

Останній Джедай

2022-05-24 12:50:27 eye-2 3505   — comment 0

Жопа рвєтся на клочкі, хочєт личкі і значкі

 

 

Жопа. Це слово набуло неабиякої ваги, особливо зважаючи на засилля російських опездалів в  українському медійному просторі. Приводом для цього послугували слова типу опозиційного руського музиканта юрія шевчука. Всі якось зосередились на жопі, забувши, що собою являє цей рождєнний в есесесер. Такий же як і увесь совок – митець+пристосуванець, що співає ротом трохи застарілі шлягери для цільової аудиторії. Співав для пітєрської братви по кабаках, тепер має певну індульгенцію від цієї братви в плані її критики.

Тридцять років і три місяці Україна, притомна її частина, намагається відхараскастить від московії. А от непритомна її частина постійно намагається жити в парадигмі адіннарот, мишібратья, общая історія та іншої лютої хуїти.

Спільні дні писемності, читання усілякої руської поїбєні у спільних ефірах зараз зійшло нанівець. Натомість генетична пам’ять не дозволяє окремим постатям з медіа остаточно відірватися від годівнички, тьфу, братських обійм. Чим закінчуються такі обійми притомна частина держави бачить. Непритомна не бачить, а хоче жити за принципом радянської армії, який винесений в заголовок. Там система була саме такою, хочеш результату – йди по головах, підставляй, здавай ближнього, сери на сусіда. Й отримуєш значок, який дозволить піднятися над сірою масою рабочє-крєстьянского стада.

Ці непритомні дяді й тьоті чомусь вирішили (або їм підказали спонсори), що для личєк чи значків треба цілувати в жопу усілякий лібєральний російський мотлох, який в ефірі національних телеканалів навчає нас життю. Тут якраз два таких вчителя отлічіліся перед телевізійними камерами. Гарік каспаров та колишній власник мережі контрабандних мобілок (така ще реклама була – який товстий жлоб в хуйовій дублянці кричав в камеру – шара блядь, шара) андрюша чічваркін зашкварилися на питаннях руського міра та Криму. Про це повідомив 24 канал, лінк додається. Подивіться, здивуєтесь. Правда, треба зауважити, що той же 24 канал ще донедавна поціновував жопу гаріка. За чічваркіна не скажу, не слідкую. Дивно, що так довго не могли розгледіти. А ще зі Львова. Московіти з Італії розгледіли раніше.

Зате інший 24 канал – Україна 24 (У24) продовжує жопну тему. Гаріка стало менше, зате інших, поки що незашкварених, стало більше. Особливо пихтіт на цьому полі одна дама із слідами пластичних операцій на обличчі. Відчуваю, що допихтітся.

І причіплять і їй, і іншим поціновувачам жопи значки від єбукєнтія. Із закруткою на спині

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma