Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-11-05 06:59:56 eye-2 482   — comment 3

З'їзд зелених шалапутів, як бенефіс ZE

Відволікання уваги суспільства від власних глюків - ось головна лінія поведінки тих, хто входить до так званої "ситуаційної кімнати" Зеленського.

Ось вам черговий приклад. Як тільки преZEдента в Тернополі активісти пропустили через "коридор ганьби", відразу ж виникло завдання перед ZE-радниками: забити цю інфу якоюсь довготривалою жуйкою.

І - вуаля! Наступного дня ми отримаємо вкид про 2Б - "бійку" Богдана-Боканова та втрачений кимось з них зуб.

Скажіть відверто, хто з вас на цю хрєнь не повівся? Адже будь-яке згадування про цей начебто інцидент грало на відволікання уваги про фіаско ZE в Тернополі. І завдання було виконано.

Соцмережі та ЗМІ дружньо загули про зуб Богдана, а той, наче сміючися з усіх дописувачів, ще й заохотив їх та поставив на аватарку своє фото якби й без зуба.

Дня три всі завзято жували цю новину з відвертим присмаком фейку. 

Зовсім не розумію, що тут смішного. Така тупа іржака для маргінесу. Але бач - таки спрацювало!

Тепер нове завдання: як вивести Зеленського на черговий виток позитиву в медійній площині? Бо "лідер" має бути сяяти рейтингом, як сонце!

"Зелені" до цього вже майже підготувалися. Бенефіс 6-го президента заплановано на 10 листопада, коли має відбутися перший не віртуальний, а реальний, з'їзд партії "Слуга народу".

Тоді й побачимо на що вони здатні. Він має комусь зі своєї партсвіти подякувати, а комусь нашпиняти, знявши публічно зі "слуг"-невдах штанці.

Ваші ставки панове: чи зможе ZE знову підняти собі рейтинг?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma