Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2022-01-14 09:41:11 eye-2 4168   — comment 0

Зламано всі сайті міністерств та Дія - мільярди на кибербезпеку вкрадено людьми Зеленського?

Сьогодні вночі хакери зламали сайти двадцяти міністерств України, Кабміну, Держказначейства та "Дія". Мільярди за ці роки було витрачено з держбюджету на 5!! Центрів кібербезпеки, не говорячи вже про розробку "Дії" - і ось, хтось з легкістю за годину ламає сайти всіх центральних органів влади та програму, що  оперує персональними даними мільйонів українців. Дані, отримавши які можна зробити все що завгодно - продати шахраям, які навісять на вас кредити, випишуть штрафи та інше. Питання - на що пішли гроші з кишень українців? На солодке життя отримавших владу некомпетентних кумів та друзів Зеленського?

Відомий активіст Українського кіберальянсу так прокоментував це:

Sean Brian Townsend
"Аха. Тобто двадцять різних міністерств та відомств не змогли оновити свій свідомо дірявий OctoberCMS із травня місяця. І настроїти його правильно теж не змогли. Це все, що вам потрібно знати про потужну систему кібербезпеки та інші кібервійська. І це не райради та не поліклініки, а центральні органи влади. Вам не здається, що ми дарма утримуємо п'ять кіберцентрів? Може скинемося і наймемо адміна-фрілансера їм на заміну?"

Картинка та текст, настільки тупо зроблені з натяком на нашого вірного союзника у боротьбі проти російських окупантів Польщу, що одразу стає зрозуміло чиїх рук ця справа.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma