Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-12-20 10:06:11 eye-2 409   — comment 2

Злий подарунок путіну на день чекіста

Богаті теж плачуть.

Хтось не вірив в те, що Святий Миколай гарні подарунки приносить добрим людям, а поганим дарує те, на що вони заслужили - лихо.


От дивіться, президент нашого півничного сусіда професійний кадебешник. Сьогодні на Росії святкують день чекіста-кадебіста-ефесбешника. А вчора в цих завзятих лиходіїв був пафосний концерт в Кремлівському палаці за участі самого кривавого президента. І ось в цей час на центральну будівлю ФСБ на Лубянці був скоєний збройний напад. Результат: є загиблі та поранені.


Нападник чи нападники (кадебешники щось досі плутають) навіть забарикадувалися на деякий час в "обители зла", а потім один побіг по вулицям Москви та продовжував шмаляти з "калаша" по перехожим, і поцілив ще й "гаишника". Звісно, його ліквідували. Але висновок один: той, хто сіє лихо, у відповідь й отримує подвоєне лихо. Виявляється, що ця "поважна" структура не така вже й потужна, якщо її може атакувати одна людина. Не такий страшний чорт, як його малюють.

Символічний дзвіночок отримав путін від Святого Миколая. Може, хоч трохи вгамується. Хоча навряд чи. Адже саме учора на своїй пресконференції він вголос заявив, що українське Причорномор'я споконвіку було російським і що з цим питанням він, мовляв, ще розбереться. Певно, мав на увазі, що розбереться як з Кримом та Донбасом. Лиходій чортячий.

Проте путін має пам'ятати українське прислів'я - не буди Лихо доки спить тихо. А він це лихо-лишенько шпиняє. Ось і пішла "отвєтка".

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma