Enigma Enigma

BlackPR

2019-10-06 17:36:32 eye-2 3079   — comment 2

Злочинні накази не виконуються

На сьогодні Україна показала своє справжнє відношення до злочинної влади кривавого клоуна, який всіма силами хоче стати улюбленим собачкой путєна. По багатьох містах відбулися мітинги проти капітуляції, що нам її нав’язують всі, кому не лінь, і в першу чергу – ота неадекватна істота, яка за непорозумінням влізла до президентського крісла на Банковій. Особливо це помітно зараз, коли ЗЕістотка понажерлася шаурми, набігалася по фонтанах, навідпочивалася та настрибалася з голою сракою по «кварталах» та «лігах». Тепер настав час виконувати ту головну функцію, задля якої істотка потрапила на верхівку влади. Тим більш, що електорат Януковича забезпечив ЗЄлюпі більшість голосів (порівняйте кількість голосів за Овоща у 2010 році з голосувавшими за ЗЄ в 2019).

Але зараз навіть не про те. Зараз у нас проблема з виконанням підписаною істоткою (чи істоткиними посіпаками) сумнозвісної «формули» за ім’ям німецького політбариги Швайнмайєра. Вірніше – Швайнмайєр колись щось пробелькотів, а путєн розвинув теє белькотіння до формули української капітуляції. А сциклива ЗЕпліснява за неї радо вхопилася, тим більш що й свинорил Богдан палко подихав у вушко та лагідно погладив істотку по сідничках.

Конкретніше – істотка збирається відвести наші війська з позицій, які розбудовувалися майже п’ять років, в чисте поле – залишивши при тому у повній владі окупанта місцеве населення. І це як цинічне знущання над тими, ім’ям котрих істотка прикривалася – громадян України прифронтової смуги.

Тож виходить, що заради своїх очікуваних гастролів по мокшанопітекській срашці та додаткової занюшки коксу воно йде на капітуляцію якраз тоді, коли агресор почав знесилюватись. Тобто – вже недалеку перемогу ЗЄлюпа проїбав з тою ж легкістю, з якою втягує в свого сифілітично-застуженого шнобеля «доріжку».

Якщо ЗСУ виконає злочинного наказу на віддачу НАШОЇ землі окупантові та здачу тому ж окупантові та озвірілим бандитам лугандонії населення – то ЗСУ має повне право не лише забити на увесь з приводу того наказу, але й пристрелити всіх, хто намагатиметься виконувати чи змушувати до виконання завідомо злочинну дію.

Взагалі ж всі місця, звідкіля планується відвести ЗСУ, є стратегичними напрямками для подальшого розвитку окупації. Тож нехай ті з військових, які так втомилися від війни що проголосували за зелененьке непорозуміння та його бісноватих друзів, підуть геть. Краще за все – на окуповані терени, де вони зможуть добре відпочити від бойових дій. Підвалів та катівень у лугандонів вистачить, аби їблани набралися хоч трохи розуму. Але нехай залишають нам зброю та боєкомплект – і ми самі відстоїмо нашу землю, не зважаючи на інвалидності, проблеми зі здоров’ям, віком та іншими факторами.

Хто відступить – той зрадник. І тому потім буде соромно дивитись в очі своїм дітям, розповідаючи про те, як він добровільно віддав інших дітей на поталу окупантові.

Тож звертаюся до військовослужбовців: пам’ятайте, що ЗЄлюпа з булавою є тимчасове непорозуміння, а Україна має бути вічно. Не зганьбіть себе, або хоча би не заважайте нам, ветеранам, боронити НАШУ країну, НАШІ дома та НАШИХ дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma