Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-18 10:11:42 eye-2 2861   — comment 0

Знущання Зеленського - він намагається перенести засідання суду, але Порошенко все одно прийде

Відкрите знущання банди Зеленського над здоровим глуздом, законом та совістю тривають. Знаючи, що похорон батька Петро Олексійович переніс на завтра, о 12-00 п'ятниці, ручна шавка Зеленського Венедиктова цинічно "попросила" суд перенести сьогоднішнє засідання, про що Петро Порошенко не просив.

"Сім'я Порошенка не просила турбуватися і переносити судове засідання. Похорони батька Петра Олексійовича перенесені на завтра. Це вже організовано. Прощання пройде о 12-й годині. Ніяке перенесення не потрібне. Порошенко сьогодні з'явиться о 15 годині у Печерський райсуд", - сказав адвокат Петра Олексійовича.

Банда Зеленського переслідує кілька цілей - перенесенням засідань не дати зібратись критичній масі прибічників Порошенко, що прийдуть його підтримати. Друге - причинити ще більше болю сім'ї Петра Олексійовича, не давши нормально попрощатися з татом. Все тому, що ненависть Зеленського до П'ятого Президента не пояснюється ніякою логікою. Вірогідно, відчуття власної нікчемності Зеленського і призводить до цієї ірраціональної ненависті.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma