Enigma Enigma

Alex Tkach

2019-10-01 21:15:09 eye-2 606   — comment 13

Таки всрався – не спитався!

Таки всрався – не спитався!

"Поки там будуть війська – будь-які війська – виборів не буде!" ("Пресс-конференция президента Украины Владимира Зеленского 01.10.2019").

Тобто наших військ на окупованих територіях після їх "звільнення" по Зеленському не буде. Це гарантовано. Адже це наші війська, президент Зеленський їх головнокомандувач і він обіцяє, що їх там не буде. Він також обіцяє що там не буде інших військ. Але іншим військам він не є головнокомандувачем, отже виконати свою обіцянку в цій частині він не зможе. Він навіть перевірити не зможе – є вони там, ті інші війська, чи нема. Перевіряти ж буде ОБСЄ, що нашпиговане московитськими спостерігачами, те саме підсліпувате ОБСЄ, яке не помічало, з якого боку стріляли й чи, взагалі, стріляли. Таким чином, насправді, нам гарантовано, що вибори будуть відбуватися на територіях, які як були, так і залишаться окупованими. А ми їх визнаємо. Це зрада!

***

Тим часом на фронті десятки обстрілів, загиблі й поранені щодня. Так буде до останнього, до самих виборів, щоб тримати військових в напрузі, щоб вони не мали можливості зупинити зрадників у тилу.

***

Ну що, борці з "порохоботами", зебобіки, чекайте гостей зі сходу.

***

Зараз у Києві на Майдані проходить акція "Ні капітуляції! Йолка для Зе!" ("НІ КАПІТУЛЯЦІЇ" ТА "ЙОЛКА ДЛЯ ЗЕ": У КИЄВІ ПОЧАЛИСЯ ПРОТЕСТИ ЧЕРЕЗ ЗАЯВИ ЗЕЛЕНСЬКОГО – ВКЛЮЧЕННЯ").


Спец крісло для мирних переговорів

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma