Enigma Enigma

Владимир Басов

2022-04-04 09:25:46 eye-2 4252   — comment 0

Зрадники.

Вилучив із друзів і заблокував чергового недоумка, який «боровся за правду та справедливість». На жаль, таких доводиться видаляти на день десятками, а з початку війни їхня кількість перевалила сотню.

Дурість, з якою вони намагаються довести, що влада в Україні щось та колись зробила «не так», вражає. На жаль, більшість із них виявилася не з опзж, або різних «наших», їх у мене в друзях не було. Більшість тих, у кого був уражений мозок зрадою та боротьбою до останнього українця, виявились порохоботи. Вони й досі не можуть зрозуміти, що ворог у нас один: бункерне хуйло. Тільки він відповідальний за катастрофу, в якій опинився Мир.

Я просив своїх друзів не висловлювати у своїх коментарях тези з недовірою до Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Я просив і попереджав, що саме НЕДОВIРИ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ хоче кремль. Не вірити своїй владі під час війни означає боротися за ворога. Це аксіома. Про це неодноразово говорили Порошенко, Гончаренко, Яценюк, Донник, та й багато політологів, і військових експертів.

Особливо дивують дурні коментарі, які борцуни за правду розміщують на щоденних постах Зеленського та його виступах перед західними аудиторіями. СВІТ уважно слухає Президента, слухає кожного слова, а наші псевдопатріоти із задоволенням викладають свою погану думку, намагаючись очорнити та вразити українську позицію. На кого ви працюєте? На ворога?

Коли йде війна, є одна позиція. Це офіційна позиція влади. Все, що їй не відповідає, ворожа пропаганда. Кому це не зрозуміло, той чи дурень, чи ворог України.

Є вільні теми, які я розміщую на своїй сторінці:

- офіційні зведення з місць бойових дій та втрати окупантів;

- інформація про злочини фашистського кремлівського режиму та окупантів на території України;

- коментарі військових експертів та політиків;

- репортажі з регіонів України;

- наші герої;

- економіка воєнного періоду;

- вести з тилу ворога;

Критикуйте кремль, розносите його окупаційні сили, плюйте у хуйло.

Підтримуйте ЗСУ, волонтерів, людей, які опинилися в окупації та в складному становищі, працюйте і намагайтеся не скиглити. Але не критикуйте владу. Всьому свій час.

Всіх незгодних прошу піти з моїх друзів самостійно. Інакше це доведеться зробити мені.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma