Enigma Enigma

Марія Соломонова

2019-10-22 12:05:54 eye-2 3314   — comment 0

Зрадницький чобіт війни

Схоже, що в ситуації із нашим Дніпровським Медіа-Центром проступили деякі проблиски істини. Нагадаю, що одразу після проведення Мітингу-протесту проти капітуляції, будівлю Медіапростору, було відключено від електропостачання шляхом вимкнення рубильнику у щитовій облради, на балансі якої знаходиться приміщення медійного Центру.

(Початок цієї ганебної історії про зраду тут: https://enigma.ua/articles/koli-tsi-zamovknut-to-kaminnya-krichatime )

Також нагадаю, що ганебний план капітуляції, який зветься незрозумілою нам «формулою», був складений кремлівськими вождями і спрямований на захоплення всієї України. Тож, всі ниточки щодо причини відключення електрики мають нас привести прямісінько в кремлівську Москву. Туди й вирушаємо...

І знаходимо там не аби кого, а відвертого прихильника Росії, який весь свій час проводить у гоп-компанії «Комсомольської правди» та «Russia Todey», а за сумісництвом ще й чиновника Дніпропетровської обл.адміністрації – Тимура Тарасова! Та ще й якого чиновника! – провідного інспектора розвитку інформаційної інфраструктури та інформаційного простору..! Тоді цілком логічною виглядає його ненависть до тих, хто захищає інтереси України. Тож, які б недолугі причини не вигадували в адміністрації облради, на поверхні існує лише одна – блокування діяльності громадського Медіапростору базується на диверсійній діяльності окремих чиновників обладміністрації, серед яких не останню роль відіграє навіть голова ОДА.

Так, і до обласного голови багато питань, дуже багато. Перше з яких - чи збирається його дружина-росіянка отримувати паспорт України, а також - яке походження джерела її доходів, про які вона вказує у своїх декларації, при цьому не вказуючи «звідкіля дровішки»... Геть не виключено, що саме «звідтіля»... І ще одне – чому на посаду працівника «інформаційного» сектору призначено саме прихильника країни-окупанта, тим більш – в розпал війни??

Але ж повернемося до нашого «герою», який не припиняє постити у соцмережах дурнуваті та зрадницькі фото із «Красної площі» Москви. Особливо активну діяльність він проявляє на таких російських сайтах, як «Однокласники» та «ВКонтакті», де не соромиться демонструвати свої вподобання антиукраїнських ресурсів, які на своїх шпальтах відверто висловлюють ненависть до нашої країни.

Звісно, тут можна зауважити, що таких ватників, як цей чиновник, в Україні вистачає, і це для нас геть не новина. Так, на жаль, вистачає, Але коли ці ватники починають тотальну окупацію «Руським миром» терени нашої країни із середовища влади, то це вже реальна загроза. Тож, воєнний фронт, якого так сильно бояться прихильники обіцяного нашим Президентом кремлівського «миру», вже тут, серед нас. Захисники інтересів держави-окупанта вже почали свою диверсійну діяльність проти того українського суспільства, яке вони ненавидять, і серед якого дуже комфортно себе почувають... Так комфортно, що не бояться відкритої війни проти нашої Держави.

Одне лише втішає – не було б того зрадницького відключення електрики, ніхто б і не дізнався – відкіля «ростуть ноги» у зради...

(Дякую видавництву Дніпроград за дуже "цікаві" фото)

  

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma