Enigma Enigma

Ева Браун

2019-12-02 07:22:40 eye-2 2978   — comment 0

ЗС України зміцнюють протиповітряну оборону

 

У 2019 році рівень радіоелектронного захисту військових літаків ЗС України  значно зріс. Адже завдання гелікоптерів(РЕБ) — створити безпечні умови для застосування авіації в умовах ведення противником протиповітряної оборони. Саме завдяки  таким новітнім засобами радіоелектронної боротьби обладнають модернізовані літаки МіГ-29, Су-27 і Су-25 для точного виявлення координат противника. Ці літаки отримали потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей противника.  Своїм можливостям такі машини здатні виконувати спільні місії з силами країн-членів НАТО. Що це означає? Все просто, наша протиповітряна оборона стала набагато потужнішою за період гібридної війни. І це все - завдяки українським конструкторам, які з кожним роком створюють дійсно могутню техніку за стандартами НАТО, яка на сьогоднішній  день здатна знищити ворога за лічені хвилини.

         Нещодавно до 203-ї навчальна авіаційної бригади ( м. Харків)  вже було направлено вертольоти-постановники перешкод на базі Мі-8. Гелікоптер пройшов повне оновлення спецобладнання РЕБ, укомплектування льотними екіпажами та бортовими операторами.

          Патрулюючи неподалік лінії фронту, постановники перешкод з легкістю подавлюють зв’язок противника. Також на вертоліт було  вставновлено обладнання РЕБ, яке ефективно глушить бортові прицільні комплекси літаків й наземні засоби РТВ та ЗРВ, що дозволяє нашим воїнам володіти намірами противника і в той же час бути не помітними. Саме завдяки такій протиповітряній обороні  ми впевненні, що життю наших захисників нічого не загрожує .  


 

 

 

.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma