У 2019 році рівень радіоелектронного захисту військових літаків ЗС України значно зріс. Адже завдання гелікоптерів(РЕБ) — створити безпечні умови для застосування авіації в умовах ведення противником протиповітряної оборони. Саме завдяки таким новітнім засобами радіоелектронної боротьби обладнають модернізовані літаки МіГ-29, Су-27 і Су-25 для точного виявлення координат противника. Ці літаки отримали потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей противника. Своїм можливостям такі машини здатні виконувати спільні місії з силами країн-членів НАТО. Що це означає? Все просто, наша протиповітряна оборона стала набагато потужнішою за період гібридної війни. І це все - завдяки українським конструкторам, які з кожним роком створюють дійсно могутню техніку за стандартами НАТО, яка на сьогоднішній день здатна знищити ворога за лічені хвилини.
Нещодавно до 203-ї навчальна авіаційної бригади ( м. Харків) вже було направлено вертольоти-постановники перешкод на базі Мі-8. Гелікоптер пройшов повне оновлення спецобладнання РЕБ, укомплектування льотними екіпажами та бортовими операторами.
Патрулюючи неподалік лінії фронту, постановники перешкод з легкістю подавлюють зв’язок противника. Також на вертоліт було вставновлено обладнання РЕБ, яке ефективно глушить бортові прицільні комплекси літаків й наземні засоби РТВ та ЗРВ, що дозволяє нашим воїнам володіти намірами противника і в той же час бути не помітними. Саме завдяки такій протиповітряній обороні ми впевненні, що життю наших захисників нічого не загрожує .
.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma