Enigma Enigma

Владислав Стахів

2019-11-04 10:33:59 eye-2 482   — comment 0

ЗСУ показали бойові стрільби зенітних ракетних комплексів С-300ПТ

У Херсонській області проходять масштабні бойові стрільби військ ракетного щита України. Випробування відбуваються на полігоні "Ягорлик". Під час випробувань військові виконали бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ.

Про це повідомила прес-служба командування Повітряних сил ЗСУ на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Під час протиповітряного бою у новому районі в ході тактичного навчання у складі зведеного зенітного ракетного полку на державному випробувальному полігоні "Ягорлик" бойові обслуги Харківського зенітного ракетного полку повітряного командування "Схід" виконали бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, разом з харківським полком бойові пуски ракет здійснили й зенітники з Нікополя, які виконують завдання в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Були здійснені стрільби як по повітряних, так і наземних цілях.

Командування Повітряних сил ЗСУ також прозвітувало, що військові показали високий рівень підготовки та майстерно впоралися зі всіма поставленими завданнями. 

Зазначимо, що у стрільбах беруть участь підрозділи з різних регіонів України, п'ятикурсники Харківського національного університету Повітряних сил, вчені та фахівці з "оборонки". У перший день стрільб вироблено понад 20 пусків ракет С-300ПТ, С-300В1, Бук М1", С-125-2Д1 по повітряних, наземних, надводних і електронним цілям. Всі мішені вражені.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma