Enigma Enigma

Один из 93%

2020-01-16 07:59:24 eye-2 5910   — comment 6

ЗСУ відступатимуть і надалі: У Зеленського визначилися з переліком трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів на Донбасі

15 січня, Президент України Володимир Зеленський і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову, в якій Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона вже визначила перелік трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів. Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України.

Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона вже визначила перелік трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів, але, при цьому висловив занепокоєння невиконанням домовленостей щодо забезпечення реального режиму «повної тиші» на Донбасі.

«Для нас дуже важливо, щоб це були саме гуманітарні ділянки. Це важливо для людей», – наголосив Президент. Також Зеленський повідомив, що 16 січня в Мінську на наступних консультаціях Тристоронньої контактної групи українська сторона активно працюватиме над просуванням додаткових заходів для повного та всеосяжного припинення вогню. Конкретної інформації, щодо того, які саме ділянки були обрані для наступного розведення сил та засобів у повідомленні прес-служби не вказано.

Відвід українських військ зеленським відбувається на фоні постійних обстрілів українських позицій і вбивства та поранень військовослужбовців.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma