Enigma Enigma

Капітан Прайс

2019-10-27 06:09:40 eye-2 3508   — comment 0

Зустріч виборця і президента.

Закінчилась чудова жовтнева субота з мінімальним туманом...

А почалась вона у Президента постом, що у всіх вихідний, а в нього робота. І вирішив він поїхати до тих, в кого вихідних нема взагалі. Мало показати, що він в суботу також працює, а треба ще й на цьому наголосити. Але він трохи не доганяє, що Президент - це 24/7/1825 днів роботи для України. Він в суботу в ООС поїхав, з пацанами поговорити, чайку попити.

Та це не самий важкий факап. Може потім зрозуміє, що вихідних у нього не може бути. Він має працювати довше і більше ніж солдат в окопі, і в якого немає вихідних, а є тільки час між змінами на СП.

Найважчий факап - розмова з добровольцями, які живуть зараз в Золотому-4 на випадок відступу нашого батальйону саме 72 бригади Чорних Запорожців. Так от цей факап для обох же сторін розмови - не міг подумати Денис Янтар, що топивши за Зеленського він буде мати таку розмову і в такому місці через півроку після виборів.

Думав Денис, що лиш би не барига Порошенко, а хуже не буде, посміємось.
І тепер, коли він на Ви говорить до Президента, а той питає: « фармализировать со мной, кто, ТИ??».

Я ПРЕЗИДЕНТ ЭТОЙ СТРАНЫ, МНЕ 42-й ГОД, Я НЕ ЛОХ КАКОЙ-ТО!

КАКИЕ АКЦИИ, ЧТО МНЕ ХОТЯТ СКАЗАТЬ ПО КАПИТУЛЯЦИИ?? КТО? ФАМИЛИЮ МНЕ СКАЖИ.

Дійсно, це Президент цієї країни. Дійсно, це Президент, якого обрали 73% виборців. Але, чи дійсно це не людина з комплексом Наполеона??

Як можна зарядити людям, за пожертви яких він міг грати всі ті концерти і корпоративи в Обухові, що хто ви такі, які акції ви там проводили, я тільки чув, що по Україні пройшов дощ, а ні про які акції НІ КАПІТУЛЯЦІЇ не чув??

Так тупо брехати, строїти з себе хазяїна жизні, при цьому показувати, що свій в доску чувак - це вже не акторська гра. Просто Зеленський прямо, по своєму нормальному, народному, заявляє - я нє лох, шо ти мнє тут стрєлкі пєрєводіш. Він так не скаже на міжнародній зустрічі, тому що де він, а де світові лідери. Він відривається в Україні - бо де я Президент, а де народ, охлос...

Також хочу нагадати усім голосувавшим за нього. Ви його вибрати встигли і зробили разом, тоді і встигайте їсти з хлібом всі факапи, бо і до вас дійде. І вже можете не думати. Скоро будете терпіти, бо він не лох, а ми терпіли...

П.С. Згадав, як Порошенко приїздив в Катеринівку, коли 10 бригада пройшла вперед. Забрала клаптик нашої землі назад, до лона. А тепер бачу хама, який віддає цілі села, а в новинах напишуть, що всі хочуть миру...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma