Enigma Enigma

Natalya

2019-10-26 14:12:17 eye-2 2459   — comment 0

«Звернення до батьків»

ЗВЕРНЕННЯ 

 До батьків дітей 

      Я, мати учня цієї школи, Мащенко Андрія Олександровича, Мащенко Наталя Юріївна , звертаюся до батьків дітей «Харківської спеціалізованої школи» зі зверненням у зв’язку зі звільненням з посади директора нашої школи Іванова В.А.

      1.06.2019 відбулися загальні збори батьків та вчителів «Харківської спеціалізованої школи » . На зборах було прийнято рішення визнати роботу керівництва школи задовільною (голосували за- 85, утримався -0, проти – 9).

       На даних зборах  ми дізналися, що управління освіти міста Харкова звільнило з посади (рішення №276 від 30.05.2019) директора нашої школи Іванова В.А. по закінченню строку трудового контракту  з 3.06.2019 .

       Ми були здивовані таким рішенням управління освіти.

      Іванов В.А. на посаді директора показав себе здібним  адміністратором і організатором. За його ініціативою були змодельовані інноваційні  форми організації навчання, а також він проявив високий рівень управлінської культури та  характеризується демократичним  стилем керівництва.

        Треба вимагати оголосити проведення найближчим часом відкритого конкурсу на посаду директора нашої школи. Неоголошення такого конкурсу свідчитиме, що посадові особи, відповідальні за кадрову політику мають власні інтереси.

       Тому я звертаюся до  батьків нашої школи проявити ініціативу з написання звернення  до вищих інстанцій для повернення Іванова В.А. на посаду директора «Харківської спеціалізованої школи» та протидіяти свавіллю державного управління освіти.

     

З повагою                                                       

Мащенко Наталя Юріївна

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma