Enigma Enigma

Ярослав Седнов

2019-12-11 08:34:39 eye-2 2650   — comment 0

Звернення патріотів до мешканців Херсонської області.

                                    

Шановні співгромадяни, Російською Федерацією, у першу чергу з території окупованого Криму, вчиняються дії, направлені на створення умов для отримання громадянства РФ мешканцями Херсонської області, які проживають на території материкової частини нашої держави та систематично відвідують окупований півострів.

Використовуючи інститут подвійного громадянства країна-агресор створює собі сприятливі умови до силового захоплення територій. Вказане явно виразилось у 2014 році та продовжується до теперішнього часу. Яскравим прикладом продовження підриву суверенітету і територіальної цілісності є «підстава» Угорщини про спільні з РФ зусилля по підтримці нацменшин на Західній Україні.

Факт набуття громадянства РФ широко поширений не тільки в проросійських рухах, а й серед посадовців, які мають бізнес, родичів або майно в РФ та на окупованих територіях. 

Наголошуємо, що вказані дії призводять до системного та цілеспрямованого нарощування «російських громадян» на території України з метою створення в подальшому умов для їх «захисту від української хунти», у т.ч. з залученням регулярних військ країни-агресора.

Закликаємо всіх не бути інертними та інформувати компетентні органи регіону про виявлення подібних фактів і суспільно засуджувати вказані дії з метою недопушення потрапляння на територію нашої держави «Русского мира» та блокування з боку РФ проєвропейського розвитку України.

Слава Україні! Разом поборемо і переможемо! Не дамо ворогу захопити територію нашої держави та відібрати європейське майбутнє у наших дітей! 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma