Enigma Enigma

Serg

2019-12-26 10:03:54 eye-2 2826   — comment 0

Звільнений з полону українець розповів про тортури терористами «ДНР»

         Фельдшер Олександр Павлов з Павлополя, Донецької області, був незаконно затриманий бойовиками «МГБ ДНР» на тимчасово окупованій території та піддавався тортурам та катуванням з боку останніх.

          Про це чоловік розповів в інтерв’ю телеканалу UATV.

          В полон Олександр потрапив, коли їхав за медикаментами для поранених до окупованого Новоазовську, звідки йому подзвонив товариш та повідомив, що отримав гуманітарну допомогу та готовий поділитися.

          Однак, в лікарні Новоазовська Олександра та його дружину затримали бойовики т.зв. «МГБ ДНР». Дружину відпустили на наступний день, а чоловіка направили до Донецького СІЗО.

          Колишній полонений згадує, що його помістили в кімнату метр на два, де зовсім не було опалення та тримали по 12 людей. Крім того, годували лише перловкою та застосовували побиття. За рахунок цього, у Олександра почалися серйозні проблеми зі спиною та наразі він потребує операції.

          Крім того, бойовики пропонували відпустити затриманого, якщо він підпише звинувачення у зберіганні бойових гранат і шпигунстві на користь України. За вказані сфальсифіковані діяння Олександру загрожувало від 10 до 25 років в’язниці або розстріл у військовий час. Однак, чоловік не погодився на вказане.

          Олександра звільнили 27 грудня 2017р. під час обміну полоненими.

          «Почувствовал только облегчение, когда увидел украинский прапор и переехали блокпост украинский в Горловке» - згадує колишній полонений.

          Також, О.Павлов довгий час не міг оговтатися після обміну, але все ж таки рідні та близькі допомогли йому у цьому.

          Загалом Олександр провів у полоні 2,5 роки.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma