Enigma Enigma

Сергій Григорович

2022-01-04 11:44:09 eye-2 4496   — comment 0

Звинувачення Порошенка. У таку ступінь дурачкізму я не вірю. 


Мені все це здається спектаклем у який подобається грати обом сторонам. 

Я вчора прогуглив діяльність адвокатів Порошенка, - вони теж граються у якийся дурачкізм. Вони пишуть клопотання, щоб слідство викликало "свідків", яких хочеться Порошенку, які колись щось десь казали,... - це маячня. 

Це якийсь спектакль. 

Я вже писав про таке: у цій справі єдиний хто ризикує, - той хто її запустив, відкрив. Тому реально світить в майбутньому стаття/термін/тюрма за фабрикацію кримінальних справ.  От, наприклад, аналогічний спектакль був тут:

https://enigma.ua/articles/poroshenko-poroshenko-poroshenko   

Навіть п.Зеленському тут нічого не загрожує, бо коли йому скажуть/покажуть, "що це - маячня???", він скаже: "я тут до чого??? я що прокурор чи що???" 

Порошенко у цьому спектаклі для своїх буде "головним опонентом", "страждальцем". А п.Зеленський для своїх - "Он, як я намагаюсь посадити олігархів-злочинців-зрадників." 

Справа зліплена підкреслено пусто-порожніми "звинуваченнями". Навіть не зі скотча і палок...

"Щось там хтось робив, домовлявся, купував, продавав..." І ось зненацька прокурор собі нафантазував і "повірив" собі, що всі ці діла організовує і керує ними Порошенко із єдиною основною метою, - допомогти днр-лнр і Путіну... 

І зрозуміло, що весь цей ланцюг виконавців свідомо слідував єдиним злочинним цілям від Порошенка до того хто вагони розвантажував, ... з метою допомогти путінським маріонеткам в ОРДЛО !!! 

Ну зрозуміло, що доведенням такої маячні в суді може бути тільки щиросердне каяття самого Порошенка і цього ланцюжка виконавців... Бо тут, .... навіть якщо б були якісь аудіозаписи, будь-хто скаже, що брехав, для того, щоб ввести в оману терористів... Та і які можуть бути аудіозаписи, де люди один одному розказують про свої "злочинні" "зрадницьки" ЦІЛІ допомогти ворогам ??? 

Ця маячня, це точно, - аналогічне тому що взяти і сказати:  "Міняєш полонених з "ДНР", - значить у тебе МЕТА допомогти "ДНР", ... розвів війська, - значить в тебе була МЕТА дати їм більше простору,... купуєш на рф нафту, газ, електрику, значить в тебе МЕТА, щоб дати Путіну гроші, щоб він фінансував війну,.... а он бачиш, навіть міжнародну схему-організацію злочинну з підставними проміжними країнами-постачальниками організував..." От точно такий якийсь "брєд" сивої кобили. Справа називається: "вигадана прокурором мета".

От до такої вже політичної ганьби опустилася Україна... 95 квартал. Це таке вже роблять вищі посадовці у правоохоронних органах. У людей є впевненість, що у повністю захоплених олігархами засобах масової інформації, в адвокатурі, в громадських організаціях, в парламенті,... таке не буде широко обговорюватись,... всюди сидять слухняні лошки і холуйчики ... Такий собі піарний спектакль для лохів. Серіал "Багаті теж плачуть..." Нескінченна відео-жвачка.  "Лідер робить лідера, щоб було 2 лідера" ... сучасності.

Те, що половина підозри Порошенку написана про історію ООН з якоїсь курсової роботи другокурсника підкреслює родзинку спектаклю. Я б навіть не писав про цю чуню для дебілів, якби б побачив, що адвокати Порошенка хоч якось адекватно реагують. А вони просто підігрують піарний спектакль. 

І знаєте, здається нічого такого злочинного злого, у цьому спектаклі для дурнів немає, якби це не стосувалася авторитету України і вищих посадових осіб правоохоронних органів, які загалом-то мають не шизо-спектаклі грати, а роботу свою робити. 
По особливому це виглядає, коли з підслуховування Медведчука, Медведчука не змогли посадить,... а от Порошенка з його слів начебто зможемо...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma