Enigma Enigma

Освітня асамблея

2021-10-04 16:06:12 eye-2 4195   — comment 0

40-годинний робочий тиждень уходить у минуле?

40-годинний офісний робочий тиждень вже незабаром відійде в минуле. Більше досвідчених працівників зможуть уникнути виснажливих щоденних поїздок на роботу та більше контролюватимуть власний час.

Про це розповів генеральний директор Dropbox Дрю Х'юстон в інтерв’ю CNN. При цьому компаніям варто навчитися правильно організовувати процеси та залучати грамотних менеджерів. Адже в такому разі всі працівники повинні виконувати завдання без постійного контролю. Звісно, без впливу пандемії коронавірусу не обійшлося. Але й її «величезний» вплив гендиректор Dropbox порівнює з впливом мобільних та хмарних технологій.

Х'юстон зазначив, що відтепер «робоче місце тепер може бути будь-де, робочий тиждень може початися будь-коли». Дистанційна робота також дає можливість наймати працівників «поза міськими кластерами» та залучати більше талантів.

Роботодавці, які раніше скептично ставились до впливу дистанційної роботи на продуктивність праці, потроху змінюють власну думку. Але тут є «але»: якщо програмісти та бухгалтери можуть отримати користь від віддаленої роботи, то працівників сфери обслуговування чи зайнятих на виробництві «залишити вдома» навряд вийде.

Мільярдер також зазначив, що майбутнє «ще багато в чому визначається», і багатьом доведеться переосмислити соціальний договір між працівником та роботодавцем.
Дрю Х'юстон став співзасновником Dropbox ще в 2007 році. У жовтні минулого року компанія стала «першою віртуальною» та назавжди перевела працівників на дистанційку.

А як ти ставишся до віддаленої роботи? Краще вдома чи все-таки в офіс?

Більше цікавого на нашому каналі: https://t.me/osvitaUkraine

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma