Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-12-02 22:27:24 eye-2 491   — comment 1

Акція протесту проти анексії Білорусі

Друзі!!! 29 листопада посол Білорусі в Москві Семашко заявив, що керівники домовилися про спільні «уряд» і «парламент» т.зв. "Союзної держави". 6 грудня Румас буде розмовляти з Медведєвим. За останньою інформацією, Лукашенко і Путін збираються домовитися 7 грудня в Москві. Всі їх краплені дорожні карти готуються повним ходом. А 8 грудня Лукашенко і Путін збираються підписувати нові інтеграційні документи. Їх зміст невідомий громадськості.


Ми, білоруси України, рішуче протестуємо проти здачі незалежності Білорусі, тому запрошуємо всіх 7 грудня 2019 о 13:00 на Майдан Незалежності на акцію на підтримку Незалежності Білорусі.

Розклад заходів:
13:00-14:00 - збір учасників на Майдані Незалежності, де відбудеться віче за участі білоруських та українських активістів
14:00-14:30 - рух до посольства Білорусі (ст.М. Універсітет, вул. М.Коцюбинського,3) за маршрутом: Майдан Незалежності - вул. Хрещатик - вул. Б.Хмельницького - вул. М.Коцюбинського, 3 (посольство Білорусі);
14:35 - пікетування посольства Білорусі, під час якого буде знищено символи російської окупації Білорусі: російській прапор та портрети Путіна та Лукашенка.
17:00 - Закінчення акції.

Довідки за тел.:
(099) 0579361 (Олег)

Мета акцій: висловити солідарність білоруському народу в боротьбі за незалежність своєї Батьківщини.

Запрошуємо білорусів, представників громадських організацій, політичних партій та всіх небайдужих жителів та гостей Києва виказатити солідарність з білоруським народом.

За нашу і вашу свободу!
Слава Україні!
Жыве Беларусь!
Слава Нації!
Беларусь перадусім!
Рукі прэч ад Беларусі!
Саюз з Расеяй - гэта вайна!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma