Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-06-06 07:07:26 eye-2 3744   — comment 0

Американський винищувач F-18 домінує над символікою рашистів

Воронезький державний технічний університет за Перемогу України.

На величезному банері з написом про дідів та мир американський винищувач F-18. Домінує над літерою «z» і над рештою символіки рашистів. Автори цього плакату або українські диверсанти, або російські ідіоти. Або вони передбачають майбутнє.

Розглянемо більш детально - прямо навпроти очей одного з військових летить гарний літак, залишаючи слід у вигляді георгіївської стрічки. Все б нічого, але знайшлися уважні воронежці, які побачили у винищувачі американський бомбардувальник F-18. І тут почалося, опозорені городяни попросили прибрати творчість, що ганьбить Воронеж, разом з дизайнерами.

Цікава деталь. Макдоннел-Дуглас F/A-18 (англ. McDonnell Douglas F/A-18 Hornet (з англійської — «шершень») — американський палубний винищувач-бомбардувальник, розроблений в 1970-х роках. На сьогодні є основним бойовим літаком ВМС США. Перебуває також на озброєнні низки країн Європи та Азії, застосовувався у військових операціях проти Лівії, Іраку, Югославії.

У ряді джерел літак згадується як F-18, що є некоректним, оскільки таке позначення було скасовано в 1982 році. Правильне позначення літака в Збройних Силах США, згідно з офіційним списком позначень літальних апаратів Міністерства оборони США (DoD 4120.15-L, 12 травня 2004), — FA-18, проте написання без косої риски мало поширене і зазвичай не зустрічається навіть у авіаційних довідниках. В наш час позначення F-18 офіційно використовується ВПС Фінляндії.

F/A-18 Hornet веде свою історію від проекту P-530 «Кобра», розробленого компанією Northrop у кінці 1960-х років. Згодом на його основі був створений винищувач YF-17 Cobra, який уперше піднявся в повітря у червні 1974-го.

А ось що пишуть російські змі про геніальних авторів, які дивляться у майбутнє: «В ВГТУ к разработке концепции баннера подключилась целая команда студентов, магистрантов и аспирантов, будущих архитекторов, дизайнеров. Финальную версию создала руководитель студенческого архитектурного бюро, аспирантка Элеонора Щеблыкина-Монастырева».

Мабуть, Елеонора Щебликіна-Монастирьова знає, хто буде переможцем. Не просто ж так вона створила банер із зображенням військової техніки зовсім недружньої для росії країни.

Слава Україні! До Перемоги!

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma