Потрібно діяти тонко!
Молоток
Всім добре знайомий такий казковий персонаж, як Червона Шапочка. Така собі маленька, трохи безладна і наївна дівчинка, що вибалакала страшно злому Сірому Вовку деякі відомості про свою родину - точніше, про те, як проникнути в житло бабусі Червоної Шапочки. Чим С. Вовк не преминув скористатися, з самих гастрономічних спонукань. Найцікавіше в тому, що міфологічне істота під ім'ям Червона Шапка абсолютно не схоже на сусально-пряникову дівчинку, образ якої вдрукований з дитинства в нашу свідомість. Тепер побачимо, що це за істота.
В англійському фольклорі Червоні Шапки - чи не найзлісніші з гоблінів. Вони живуть у руїнах стародавніх веж і фортець уздовж шотландського кордону, де бушували колись жорстокі битви. Чим кровопролитніша була битва, тим сильніше раділи гобліни - адже вони фарбують свої шапки людською кров'ю. У Червоних Шапок довгі ікла, що стирчать з рота, кістляві пальці, які закінчуються кігтями, величезні налиті кров'ю очі, сплутане брудне волосся, що спадає на плечі; вони носять залізні черевики, а руках зазвичай тримають палиці. Силою з Червоною Шапкою не впоратися, його можна відігнати лише хрестом чи розп'яттям. Якщо показати йому хрест, він видасть жахливий крик, сповнений розчарування, і зникне, залишивши на землі один із своїх іклів.Зауважу, що багато підвидів злісних (а добрих і не буває!) гоблінів носять виключно червоні головні убори, але називають безпосередньо Червоними Шапками лише один, найзліший гоблінський рід. Тому розвинемо далі нашу тему про те, хто така – вірніше, ЩО ТАКЕ – Червона Шапочка насправді.
Істина ж виглядає приблизно так:
- На шотландському кордоні тривалий час панував світ. Кепочки Червоних Шапок за цей час втратили свій гарний червоний колір. Одного разу, шпацируючи лісом в пошуках пожерти, юна гобліниця Червона Шапка зустріла вовка, що мирно йде по своїх справах. Оскільки вовки не зазнавали раніше жодних утисків з боку Червоних Шапок, вовк не злякався і простодушно вступив із Червоною Шапочкою (вона ж маленькою була!) у розмову. Хитра гобліниця вивідала у наївного вовка, що той голодний і запропонувала йому змотатися до її бабусі на пиріжки. Зраділий вовчара з усіх ніг кинувся за вказаною адресою з надією пообідати. Але, не так було, як йому хотілося! Бабуля - гобліниця обдерла з вовка шкуру, а з вовчого м'яса приготувала пиріжки, якраз до приходу онуки. Ви запитаєте - НАВІЩО це було потрібно дитині-гобліниці і її бабці? - Дуже просто! Якоюсь мірою вовки вважаються войовничим племенем лісового населення, тому за наявності відсутності крові загиблих у битві людей, Червона Шапочка вирішила обійтися вовчою кров'ю, адже мала так засмучувалася тим фактом, що її чудова червона шапочка вигоріла і стала незрозумілого кольору! Бабця Червоної Шапки явно теж була модницею та естеткою. Тепер може виникнути друге питання: а що це за мисливці, які – згідно з класичною дитячою казкою – виручили бабусю та онуку з вовчого черева? Відповідь може бути тільки одна - у ролі "мисливців" нам піднесли веселу компанію гоблінів-Червоних Шапок, запрошених бабусею - гобліницею на пиріжки та пиво (ель). Простежимо тепер коріння квазі «Червоної Шапочки». Творець дитячої нескладухи, зважаючи на все, був франк - масоном з Якобінського клубу або шанувальником якобінців. Саме франк - масони організували кровопролитний переворот у Франції, назвавши його «революцією» і проголосивши брехливі популістські гасла для населення – «свобода», «рівність», «братство». Найулюбленішим головним убором у масонів - якобінців був фригійський ковпак червоного кольору. Пояснювали вони свою пристрасть до цього ковпака тим, що нібито таке вдягали і носили на головах вільновідпущеники в Стародавньому Римі, а оскільки всі стали «вільні від гніту тиранів», то можна гордо носити на нечесаних макітрах ці ковпаки. Франк - масонська влада Республіки, розв'язавши спочатку громадянську війну, спробувала нав'язати «свободу» та навколишнім Францію народам. Спочатку, щоправда, Революція пожерла своїх дітей, потім Республіка стала Імперією, але кров продовжувала литися бурхливими пінистими потоками під назвою «Наполеонівських воєн».
Отже, масони Франції ототожнювали себе з гоблінами - Червоними Шапками (адже гельські вірування були практично одні, що у французів, що у шотландців) і вважали, що підживлення їхньої енергетики походить з крові, пролитої у війнах і стратах. Не дарма ж гільйотина працювала безупинно, знищуючи спочатку колір французької аристократії, який став на боротьбу з породженням деструктивних демонічних сил (франк - масонами), потім під сокиру пішли самі революціонери... І це не рахуючи масових розстрілів повсталих селян Бретоні та Вандеї, коли не щадили нікого, вбивали і дітей, і старих.
Тобто перед нами типова «нова казка» з розряду тих, що завжди виникають там, де масони приходять до влади. «Мальчиш – Кібальчиш», «Буратіно» (дуже невдалий плагіат «Піноккіо») та багато інших дитячих казок від «диктатури пролетаріату». Аби заморочити голови нерозумним і відвести їх від тих казок, які розповідають консервативні (читай – контрреволюційні) бабусі. Звідси ж - і монстри, подібні до Морозова Павла, які не мали за душею нічого святого, крім міфу про Велику Халяву (тобто про «комунізм»). Приблизно та ж метаморфоза, що і з Червоною Шапочкою, відбулася з Білосніжкою, і зі Сплячою Красунею, і з багатьма іншими казковими та міфічними персонажами. Один з останніх таких казкарів - перевіраторів, явно масон Толкієн (він же Толкін) зі своїми «ельфами», «орками», «гномами» та ін. Об'єднує всі ці істоти одне - їхня сутність зазнала спотворення в «нових казках». А враховуючи, що більшість молоді інфантильно та ліниво, то замість читання правдивих міфів, молодняк вдарився у т. зв. «толкінізм», корчучи з себе всілякий непотріб і розігруючи безглузді пригоди безглуздих персонажів. Натомість «толкіністи» не лізуть у політику і не висувають жодних вимог - аби їм не заважали жити в їх убогому віртуальному світі. Ось для чого вигадувалися та вигадуються «нові казки».
У зв'язку з вищесказаним хочеться згадати один анекдот, який вповні та правдиво передає характер персонажу:
-Йде лісом Червона Шапочка в шапці з вовка.
- А чому шапочка – Червона?
- Та тому що м'ясом назовні!
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma